Step, aerobik ve pilates kursları başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Step, Aerobik ve Pilates Kursları Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde verilmeye başlandı.

Step, aerobik ve pilates kursları başladı
banner301
GÜNDE 1 SAAT

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, ilçede yaşayan ev hanımları ve çalışan bayanlara yönelik düzenlenen ücretsiz Step, Aerobik ve Pilates Kursu’nun haftanın 5 günü verileceğini ifade ederek “Bu yıl Step, Aerobik ve Pilates Kurslarımızı Çerkezköy Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezimizde vereceğiz. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri düzenlediğimiz Step, Aerobik ve Plates Kurslarımız sabah 09.30’da başlayıp, 10.30’da bitecek. Akşam ise 19.00’da başlayıp, 20.00’da sona erecek. Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerimizde oturan vatandaşlarımıza yönelik düzenlediğimiz Step, Aerobik ve Pilates Kursumuz ise Salı ve Perşembe günleri sabah 10.00 ile 11.00 saatleri arasında verilecek” diye konuştu.

“HAZİRAN’A KADAR DEVAM EDECEK”
banner287

Müzik eşliğinde tempolu şekilde yapılacak olan Step, Aerobik ve Pilates Kursların konusunda uzman bayan eğitmen tarafından verileceğini kaydeden Akay “Verilmeye başlanan Step, Aerobik ve Pilates Kurslarımız Haziran ayına kadar 3’er aylık periyodik aralıklar ile devam edecek. Step, Aerobik ve Pilates Kursu’nun ilk 3 aylık dönemi için yaklaşık 300 kadın kayıt yaptırdı. Çerkezköy’den kursa katılacak olan bayanlara İstasyon Mahallesi 29 Ekim Spor Kompleksi önü ve Belediye önünden ücretsiz servis kaldırılacak” dedi.

ÜCRETSİZ SERVİS

Kurslara katılan bayanlar için Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00’da 29 Ekim Spor Kompleksi önünden, saat 09.15’te ise Belediye Hizmet Binası önünden, akşamları ise 18.00’da 29 Ekim Spor Kompleksi önünden ve 18.45’te de Belediye Hizmet Binası önünden, Salı ve Perşembe günleri düzenlenen kurslara ise servislerin saat 09.30’da Veliköy Mahalle Evi önünden ve saat 09.30’da da Kızılpınar Mahalle Evi önünden kalkacağını kaydeden Akay, kursların bitiminde servislerin kursa katılan hanımları tekrar aldığı noktaya bırakacağını dile getirdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
pilates
pilates - 1 yıl Önce

pilates

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306