Tamir edilerek araç filosuna dahil edildi

Çerkezköy Belediyesi, hurdaya ayrılmak üzere olan bir kamyonu tamir ederek, araç filosuna dahil etti.

Tamir edilerek araç filosuna dahil edildi
banner301
Çerkezköy Bakış - Hurdaya ayrılmak üzere olan 1990 model AS 950 marka kamyon, Çerkezköy Belediyesi Teknik Hizmetler Müdürlüğü Garaj Amirliği ekipleri tarafından tamir edildi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Göreve geldiğimiz günden bu yana kendi öz kaynaklarımızı kullanarak elde olan imkanları kullanarak daha verimli olmaya çalışıyoruz. Teknik Hizmetler Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan tamir atölyemizde hurdaya ayrılan araçlarımızı personellerimizle yeniden Belediyemize kazandırmaya devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi.

Daha önceki yıllarda hurda diye bir kenara atılan araçların yeniden hizmete kazandırılması için çalışmalarını sürdüren Çerkezköy Belediyesi, hurdaya ayrılmak üzere olan bir kamyonu tamir ederek, araç filosuna dahil etti.

HİZMETE SUNULDU
banner287

 Belediye Teknik Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde bugüne kadar tamiratı yapılan araçlar sayesinde büyük bir ekonomik tasarruf sağlandığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Önceki yıllarda hurdaya ayrılarak hizmetten düşürülen 1990 Model AS 950 marka kamyonun alt ve üst, elektrik aksamı ve motor bakımını yapan Teknik Hizmetler Müdürlüğü Garaj Amirliği Ekiplerimiz aracı yeniden kullanılır hale getirerek araç filomuza kattı. Hurdaya ayrılan kamyonun kaporta, boya, jant, şasi, elektrik aksamı, iç-dış döşeme ve motor arızasını gideren ekiplerimiz aracı tamir ederek Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından hafriyat işlerinde kullanılmak üzere hizmete sunuldu” dedi.

“DEVAM EDECEĞİZ”

Akay, bugüne kadar hurda diye bir kenara atılan araçların bakım ve onarımını yaparak hizmete sunduklarını ifade ederek “Göreve geldiğimiz günden bu yana kendi öz kaynaklarımızı kullanarak elde olan imkanları kullanarak daha verimli olmaya çalışıyoruz. Teknik Hizmetler Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan tamir atölyemizde hurdaya ayrılan araçlarımızı personellerimizle yeniden Belediyemize kazandırmaya devam ediyoruz ve edeceğiz” dedi ve emek sarf eden tüm personellere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş59
Vatandaş59 - 2 yıl Önce

Kaç TL harcanmış. atılan taş ürkütülen kurbağaya değmişmi

Hasan
Hasan @Vatandaş59 - 2 yıl Önce

Napılsın belediyeye alınan sonra çürümeye bırakılan araç çöpemi atılsın? tammir edilecek durumdaki aracı kullanmayıp eski belediyeniz gibi çürütsünlermi? 150 bin lira sıfır kamyon. eldeki kamyonu tamir etmek daha ekonomik olmuyormu böyle durumda?

Murat
Murat - 2 yıl Önce

İyi bari sonunda bi iş yaptınız.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459