Tan Sağtürk öğrencilerle buluşacak

Özel Gülerçin Koleji tarafından her ay düzenlenen ‘Yazarlar ile Buluşma’ etkinliği kapsamında balet ve yazar Tan Sağtürk öğrencilerle buluşacak.

Tan Sağtürk öğrencilerle buluşacak
banner301
Özel Gülerçin Koleji, her ay düzenlenen ‘Yazarlar ile Buluşma’ etkinliği kapsamında bu ay balet ve yazar Tan Sağtürk’ü ağırlayacak. Tan Sağtürk, 29 Kasım Salı günü saat 14.00’da düzenlenecek olan söyleşide öğrencilerle bir araya gelecek. Söyleşinin ardından Sağtürk, öğrenciler için kitaplarını imzalayacak.

Çerkezköy Bakış -
Öğrencilerin; okuyan, düşünen, düşündüğünü ifade edebilen ve eleştiren öğrenciler olması amacıyla Özel Gülerçin Koleji tarafından her ay düzenlenen ‘Yazarlar ile Buluşma’ etkinliği kapsamında balet ve yazar Tan Sağtürk öğrencilerle buluşacak.
banner287

KİTAPLARINI İMZALAYACAK

21 Kasım pazartesi günü okulda açılan kitap standında Tan Sağtürk ve birçok yazarın kitabı yer alırken, Tan Sağtürk, 29 Kasım 2016 Salı günü saat 14.00’te düzenlenecek olan “Yazarlar ile Buluşma” etkinliğinde öğrencilerle bir araya gelecek. Okulun çok amaçlı salonunda yapılacak söyleşinin ardından Tan Sağtürk, Özel Gülerçin Koleji öğrencileri içim kitaplarını imzalayacak.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459