Tanışma toplantısında bir araya geldiler

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın Trakya Kalkınma Ajansı mali destekli “İşbirliği ile KOBİ’lerde Verimlilik Dönüşümü” projesinin proje faaliyetleri tanışma toplantısı ile başladı.

Tanışma toplantısında bir araya geldiler
banner301
TANIŞMA TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Çerkezköy TSO ile Namık Kemal Üniversitesi arasında imzalanan sözleşmeyi takiben Çerkezköy TSO meclis salonunda gerçekleştirilen toplantıya proje kapsamında danışmanlık alacak olan 12 KOBİ’nin temsilcileri ve NKÜ Çorlu Mühendislik Fakültesi proje ekibi katıldı.

BİLGİLENDİRMEDE BULUNDULAR
banner287

Çerkezköy TSO Genel Sekreteri Hakan Gel, projenin Trakya Kalkınma Ajansından alınan hibe desteği ile gerçekleşeceğini ifade ederek projeye destek veren Bilim Sanayi teknoloji İl Müdürlüğü ve projeye katılan firma temsilcilerine teşekkür etti. Proje ekibi ve firma temsilcilerinin kendilerini tanıtmasının ardından, proje ekibi adına Prof. Dr. Aysun Sağbaş ve Prof. Dr. Kemal Güven Gülen yapılacak faaliyetler hakkında bilgi verdi.

KAPASİTE ARTIŞI HEDEFLENİYOR

Proje ekibinin sunumunun sonrasındaAtak Farma Kozmetik Kimya San. Tic. A.Ş., Onur Bağlantı Elemanları İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti., Elba Bant San. Ve Tic. A.Ş., MGT Filtre San. Ve Tic. A.Ş.,Jefleks Plastik Kauçuk San. Ve Tic. A.Ş.,Türkpost Dağıtım Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş.,Yücekur Makine San. Ve Tic. A.Ş., Smarthouse Ev Aletleri ve Dayanıklı Tüketim Malları San. Ve Tic. A.Ş.,İmpala Asansör Makine Elektrik ve Elektronik Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti., Mengen Çelik San. Ve Tic. Ltd. Şti. ve Kare Metal Form San. Ve Tic. A.Ş. yetkilileri de bu proje içerisinde yer almaktan duydukları memnuniyeti belirterek proje sonrasında kapasite artışı hedeflediklerini  ifade ettiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459