Tanyeri’den Emniyet Müdürü Ogan’a ziyaret

Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri, Emniyet Müdürü’nü ziyaret etti.

Tanyeri’den Emniyet Müdürü Ogan’a ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Derneği Başkanı Fikret Tanyeri, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı makamında ziyaret etti. Tanyeri, Emniyet Müdürü Ogan’a çalışmalarından bahsettikten sonra, korsan taşımacılık yapan servis araçları hakkında daha titiz çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti.

ZİYARETTE BULUNDU

Dün sabah saat 10.00’da İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ı makamında ziyaret eden Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Dernek Başkanı Fikret Tanyeri ve yönetimi dernek çalışmaları hakkında Murat Ogan’a bilgi verdi.

banner287
BÖLGESELLİĞE UYAN PLAKA YOK

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’a, Dernek üyelerinin sıkıntılarından da bahseden Tanyeri, “Korsan taşımacılık bir nebze olsun azaldı. Ancak, büyük firmalarda taşımacılık yapanların S plakaları yok. Bölgeselliğe uyan plakalar yok. Bu konuyu UKOME yetkilileriyle de görüştüm. Buna bir önlem alınması gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

BİLGİMİZ OLSUN

Bahsi geçen araçları kendilerine bildirmelerini isteyen Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, uygunsuz olan servis araçlarının plakalarının emniyete bildirmeleri durumunda gerekli işlemlerin yapılacağını söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306