Taziye çadırları hizmete başlayacak

Belediye tarafından alınan 3 adet Taziye Çadırı’nın 3 Ekim Pazartesi gününden itibaren vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağı söylendi.

Taziye çadırları hizmete başlayacak
banner301

Belediye tarafından alınan 3 adet Taziye Çadırı’nın 3 Ekim Pazartesi gününden itibaren vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Taziye Çadırları Pazartesi gününden itibaren cenazesi olan ailelerin istekleri doğrultusunda gösterecekleri uygun yerlere kurulacak” dedi.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, belediye tarafından alınan 3 adet Taziye Çadırı’nın 3 Ekim Pazartesi gününden itibaren vatandaşlara hizmet vermeye başlayacağını belirtti.

AİLELERİN GÖSTERECEKLERİ YERLERE KURULACAK

banner287

48 metrekare büyüklüğünde 3 adet Taziye Çadırı aldıklarını kaydeden Başkan Akay “Taziye Çadırları Pazartesi gününden itibaren cenazesi olan ailelerin istekleri doğrultusunda gösterecekleri uygun yerlere kurulacak. Taziye Çadırımızın içerisinde tüplü ısıtıcı, çay ocağı ve çay, şeker vs. gibi tüm ikram malzemelerinin yanı sıra 50 adet plastik sandalye olacak. Ayrıca bir Belediye görevlimiz de Taziye Çadırı’nın kurumundan tekrar toplanılmasına kadar Taziye Çadırımızda görevli olarak kalacak” diye konuştu.

İÇİNDE TÜPLÜ ISITICI OLACAK

Akay, kurulacak olan taziye çadırları ile birlikte artık cenaze sahiplerinin taziye için gelen konuklarını burada ağırlayacağını, ikramda bulunacağını ve taziyeleri kabul edeceğini ifade ederek “Kış şartları da düşünülerek Taziye Çadırı’nın içerisinde tüplü ısıtıcı olacak. Yaz aylarında ise kenarları açılarak havalandırması yapılacak” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz Karadenizli
Öz Karadenizli - 2 yıl Önce

Bunada bir bahane bulacak olursa bu insanlara çıt demiycem artık valla ne güzel düşünülmüş helal olsun size

55
55 - 2 yıl Önce

Adamsın başkan sen böyle devam et arkandakilerle arkandayız anlayan anladı

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459