Tek şerit uygulaması başlıyor

Çerkezköy Belediyesi ile Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) tarafından hazırlanan, Atatürk ve Öztrak Caddeleri ile bu caddelere bağlı sokakların tek yön olarak çalışmasını öngören sirkülasyon projesi 19 Haziran Pazartesi günü itibari ile uygulanmaya başlanacak.

Tek şerit uygulaması başlıyor
banner301

Çerkezköy Bakış - İki caddenin tek şeride dönüşmesi projesi kapsamında dün belediye ekipleri Atatürk ve Öztrak Caddelerinde çalışmalara başladı. Yol Sirkülasyon Projesi hakkında bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Proje ile araçlar için Atatürk Caddesi çift şerit olarak altı yol kavşağı yönünde iniş yönü, Öztrak Caddesi altı yol kavşağından Narin Kavşağı yönünde çıkış yönü olarak kullanılacak. Öztrak Caddesi'ndeki araçlar Köşem Kavşağı'ndan başlayarak İnan Sokak ve Makasçı Sokak güzergahından Fatih Caddesi'ne ulaşabilecek. Makasçı Sokak'tan çıkan araçlar çift yön olarak kullanılan Fatih Caddesi yönüne ve Atatürk Caddesi'ne dönüş yapabilecek” dedi.
 

banner287
FATİH CADDESİ, CAMBAZLAR SOKAK ÜZERİNDEN HATİP SOKAĞA BAĞLANACAK

Fatih Caddesi'ndeki araçların Atatürk Caddesi yönüne dönüş yapabileceğini sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay “Fatih Caddesi’ndeki araçlar aynı zamanda Cambazlar Sokak üzerinden Hatip Sokağa da ulaşabilecek. Öztrak Caddesi'nden çıkan araçlar da Hatip Sokağa dönüş yapabilecek. Çift yön olarak kullanılan Hatip Sokak'tan çıkan araçlar ise Öztrak Caddesi'nden Narin Kavşağına ulaşabilecek, Altı Yol kavşağından Atatürk Caddesi'ne çıkmak isteyen araçlar ise Uğur Mumcu Caddesi'ni kullanacak.”ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 17:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306