banner507

Temizlik İmandandır!

Çerkezköy’de bulunan ve vatandaşın ibadetine açık olan Veliköy Merkez Camisinin tuvaletleri görenleri hayrete düşürüyor. Kullanılamaz halde olan, her tarafı kırık ve pislik içindeki tuvaletlerin görüntüsü cemaati isyan ettirdi.

Temizlik İmandandır!
banner301

Çerkezköy Bakış - Mahallenin en eski camii Veliköy Merkez Camiinin tuvaletine girmek imkansız. Tuvaletin içi mikrop yuvası. Klozetler kırık, yerler, pisuvarlar ve çeşmeler pislik içinde. Cemaat, bu durumu ilgililere söylemesine rağmen bir sonuç alamadı.

Her gün ibadetleri için binlerce kişinin geldiği caminin tuvaletlerinin bu hali, cemaatin de tepkisini çekiyor.Vatandaşlar, “Burası binlerce vatandaşın yaşadığı bir mahallenin merkez camisi. Merkez cami bile olmasa bu görüntüler bir Müslüman topluma yakışmıyor.” dediler.

banner287
Cemaat aynı zamanda cami görevlilerinin bu görüntüye kayıtsız kalmasına da tepki gösterdi. Günlerdir kullanılamaz halde ve pislik içinde olan tuvalet ve lavaboların temizlenmesi için gerekli mercilerin harekete geçmesini istediler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2017, 19:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş hakkı
vatandaş hakkı - 1 yıl Önce

camii hocası acaba bu tuvaleti kullanmadı mı? yada camii mescid kısmı abdesthanesi tuvaleti müştemilatı ile bir bütündür, sayın hocamız sacede bu caminin mescid kısmını mı görüyor. bu sebeple burada asıl sorumlu halk yada müftülük değil o caminin hocasıdır, lütfen hocalarımız duyarlı olsunlar...

ahmet
ahmet - 1 yıl Önce

fotoğraf çekeceğine birazda temizlik sen yapsaydın orası sanada hizmet ediyor

Adsiz
Adsiz - 1 yıl Önce

Toplanan yardim paralarindan bi temizlikci tutulamiyor mu

ER
ER - 1 yıl Önce

CAMİYİ DE TUVALETLERİDE KULLANAN YOK HER HALDE

Yurttaş memet
Yurttaş memet - 1 yıl Önce

Müftülük geregini yapar.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493