Terör saldırılarını kınadı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva Van, Elazığ ve Bitlis’te düzenlenen hain terör saldırılarını kınadı.

Terör saldırılarını kınadı
banner301
Van, Elazığ ve Bitlis’te düzenlenen hain terör saldırılarını kınayan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva “Hiçbir terör örgütünün ülkemizle bilek güreşi edecek güçte olmadığını biliyoruz. İş dünyamızın, sanayicimizin ve üyelerimizin 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde olduğu gibi bu alçak saldırıları yapanlara karşı da devletinin ve milletinin yanında olduğunun açık ve net olarak bilinmesini istiyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış - Bitlis’te terör örgütü PKK’nın düzenlediği hain saldırıda 3'ü asker, 1'i köy korucu olmak üzere dört 4 güvenlik görevlisi şehit olurken, 7 askerin de yaralandığını belirten ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva “Bir gün öncesinde de Van'ın İpekyolu ilçesinde yine teröristlerin polis evi ve polis merkezinin bulunduğu binaya patlayıcı yüklü araçta yaptığı alçak saldırının ardından bir gün sonra da Elazığ Emniyet Müdürlüğü’ne bombalı araçla saldırılmıştı. Her iki saldırıda 6 polisimiz şehit olurken, 250’ye yakın vatandaşımız yaralandı. Bu hain saldırıları şahsım ve Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu olarak şiddetle ve nefretle kınıyoruz” dedi.
banner287

BİLEK GÜREŞİ EDECEK GÜÇTE DEĞİL

Hiçbir terör örgütünün ülkemizle bilek güreşi edecek güçte olmadığını kaydeden Kozuva “İş dünyamızın, sanayicimizin ve üyelerimizin 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminde olduğu gibi bu alçak saldırıları yapanlara karşı da devletinin ve milletinin yanında olduğunun açık ve net olarak bilinmesini istiyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle bu alçak saldırılarca can veren aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459