THK 92 yaşında

Türk Hava Kurumu’nun (THK) 92. kuruluş yıldönümü Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programla kutlandı.

THK 92 yaşında
banner301
Çerkezköy Bakış - Türk Hava Kurumu’nun 92. kuruluş yıl dönümü tüm Türkiye’de olduğu gibi Çerkezköy’de de kutlandı.  Cumhuriyet Meydanı’nda dün saat 10.00’da düzenlenen törene THK Çerkezköy Şube Başkanı Mustafa Zümbül Ankara’da bir programda olduğu için katılamazken, THK Çerkezköy Şubesi Başkan Yardımcısı Sadık Gürsoy ve THK Çerkezköy Şube Sekreteri Rabia Ersoy katıldı. Gürsoy,92. yıl kuruluş yıl dönümü anısına Türk Hava Kurumu çelengini Atatürk Anıtı’na sundu. Çelenk sunumunun ardından bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

banner287
“BİRÇOK BAŞARIYA İMZA ATILDI”

Çelenk sunumu sonrasında konuşan THK Çerkezköy Şube Başkan Yardımcısı Sadık Gürsoy, THK’nın 92.kuruluş yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek “Halkımızın olağanüstü desteğiyle bu zorlu yolda Türk Hava Kurumu olarak birçok başarıya imza attık. 92 yıllık bu güzide Cumhuriyet Kurumu’nun Çerkezköy şubesinde olmaktan büyük onur duyuyorum” dedi. Gürsoy, “Halkımızın olağanüstü desteğiyle bu zorlu yolda Türk Hava Kurumu olarak birçok başarıya imza attık. 92 yıllık bu güzide Cumhuriyet Kurumu’nun Çerkezköy şubesinde olmaktan büyük onur duyuyorum. Türk Hava Kurumu ve Türk Havacılığı uğruna canlarını veren şehitlerimizi rahmetle, emeği geçenleri saygıyla anıyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özhan aslan
Özhan aslan - 1 yıl Önce

Uygulamanız çok güzel yanlız haberlerde yorumcuların da yorumlularının da görünmesi daha güzel ve faydalı olabilir bu konuda da calışma yaparsanız seviniriz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459