TMS’den ücretsiz Matematik ve Türkçe kursu

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan eğitim protokolüne göre Sendika Üyelerinin çocuklarına hafta sonu ücretsiz Matematik ile Türkçe Kursu düzenlenecek. Dersler Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi’nin dershanesinde gerçekleştirilecek.

TMS’den ücretsiz Matematik ve Türkçe kursu
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü arasında eğitim protokolü imzalandı.
“ÜYELERİMİZİN ÇOCUKLARI FAYDALANACAK’’
Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, protokol gereğince Matematik ve Türkçe kursları açılacağını ifade ederek “protokol gereği üyelerimizin çocuklarına Matematik ve Türkçe dersleri verilecek. Bunun dışında Şube olarak üyelerimizin çocuklarına yönelik İngilizce dersleri veriyoruz’’ dedi.
“KURSLAR 6-14 ARASI YAŞ GRUBUNA VERİLECEK’’
banner287
Derslerin Halk Eğitim Merkezi ile birlikte yürütüleceğini kaydeden Koçak, “Metal çocuk arkadaş kulübüne üye olan çocuklardan 6-14 yaş gurubu öğrencilere bu dersler verilecek. Şu an itibariyle bin üyemiz var. Eğitime her zaman büyük önem veriyoruz ve bu anlamda da Metal çocuk arkadaş kulübü üyelerini yaz döneminde 1 hafta eğitim amaçlı geziye gönderdik. Geçen dönemde 6, 7 ve 8’nci sınıf öğrencilerine İngilizce dersi verdik. Bu senede gelen yoğun talep üzerine 4 ve 5’nci sınıf öğrencilerine Türkçe, Matematik ve İngilizce dersleri verdireceğiz” ifadelerini kullandı.
YARIN BAŞLIYOR
Derslerin 2’şer saat olacağı bilgisini de veren Murat Koçak şunları söyledi; “hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri verilecek olan dersler sendikamızın dershanesinde düzenlenecek. Şu an itibariyle 150 çocuğumuz bulunuyor. Bu cumartesi saat 10.00’da derslerde startımızı vereceğiz. Talep oldukça Halk Eğitim Merkezi ile birlikte etkinliklerimiz devam edecektir. Halk Eğitim Merkezi ile yapmış olduğumuz bu anlaşmanın üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum”


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493