TMS’nin eğitim tatilleri sürüyor

Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesine bağlı fabrikalarda çalışan üyelerin dönüşümlü olarak eğitim tatillerine gönderilmesine devam ediliyor.

TMS’nin eğitim tatilleri sürüyor
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Eğitimler ile ilgili açıklamada bulunan Türk-İş Tekirdağ İl Temsilcisi ve Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak;  “Mayıs ayında Bodrum Anadolu Hotel’de 312 üyemiz eğitim aldı. Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesine bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimiz dönüşümlü şekilde eğitim almaya devam edecektir. Büyük Anadolu Girne Hotel’de ise mayıs ayı içinde Dinex Egzoz ve Emisyon Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş. işyerinde çalışan 271 üyemiz eş ve çocukları ile eğitime katıldılar. Son olarak ise 24 üyemiz, eş ve çocukları ile 2 Haziran 2017 – 7 Haziran 2017 tarihleri arasında eğitimlerini tamamlayacaklar’’ dedi.
Eğitimlerde kurumsal bağlılık, iş sağlığı ve güvenliği, sendikal ilişkiler, kişisel gelişim, aile içi iletişim, iletişim ve ekonomi-küresel gelişmeler gibi konulara yer verileceğini ifade eden Koçak; ‘’ Bu eğitim tatili kapsamında, üyelerin eşleri ve çocukları ile bir arada eğitim alıp tatillerini yaparak daha verimli ve motivasyonu yüksek çalışanlar olmaları hedeflenmektedir’’ dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306