Tren tanıtımında, Treni kaçırdılar..!

Çerkezköy-Halkalı seferinin tanıtım gezisi için saat 09.45 Çerkezköy-Halkalı treni ile İstanbul’a giden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ve protokol üyeleri, dönüş trenini kaçırdı.

Tren tanıtımında, Treni kaçırdılar..!
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy-Halkalı seferinin tanıtım gezisi için saat 09.45 Çerkezköy-Halkalı treni ile İstanbul’a giden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ve protokol üyeleri, dönüş treninin kaçırdı. İstanbul’da bir dizi gezi ve ziyarette bulunan Çerkezköy heyeti, gezi ve toplantıların ardından akşam dönüş için Halkalı İstasyonu’na hareket etti. Heyet, trafiğe takılınca dönüş trenini kaçırdı.
banner287
31 Ekim 2016 tarihi itibariyle sefer sayısı 2’ye çıkan Çerkezköy-Halkalı, Halkalı-Çerkezköy arasındaki tren seferlerinin tanıtım çalışmaları sürüyor. Tren seferlerinin tanıtımı için Çerkezköy protokolünün katılımı ile tanıtım gezisi düzenlendi. Avrupa standartlarında rayların döşendiğini ifade eden Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, “Eski trenlerdeki o sesler bu yapılan yeni sistem ile tarih oldu. Standart olan 85 km hız bazı kontrollü bölgelerde 25 km hıza düşüyor. Bu konudaki çalışmalar 2018’in sonuna kadar tamamlanmış olacak. Çalışmaların tamamlanması ile tren seferleri yarım saat daha kısalarak 1 saate düşecek” dedi. Treni kaçıran Çerkezköy protokolü, akşam saatlerinde Çerkezköy’e otobüs ile dönüyorlar.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 19:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
meriç
meriç - 1 yıl Önce

La treni kaçırmışlar ya

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Ahahahahaaaa, yüzlerindeki mahcubiyet ifadesi mi?

Şaziye
Şaziye - 1 yıl Önce

Tren görüntüsü mü bu?

??
?? @Şaziye - 1 yıl Önce

He tren.. treni kaçırdılar haberinde tren görüntüsü kullandılar! yapmayın Allahınızı severseniz 2 satır okuyun artık be. Bu milletin en büyük derdi cehalet cehalet cehalet!

Hasan
Hasan - 1 yıl Önce

Şaziye hanım bu haberde ki görüntü otobüs görüntüsü.Tren yolculuğu çok rahat ve konforlu gerçekten.

Kaan
Kaan - 1 yıl Önce

:) :) :)

ER
ER - 1 yıl Önce

EVET O KADAR KISA MESAFE ARALIĞINDA İSTANBUL'UN ANCA MERKEZİNE ULAŞMIŞLARDIR.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306