Tugay Komutanına hayırlı olsun ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ile birlikte Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığına yeni atanan Tugay Komutanı Tank Albay Engin Candaş’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tugay Komutanına hayırlı olsun ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığına yeni atanan Tank Albay Engin Candaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Candaş’ın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

BAŞARILAR DİLEDİ

banner287
Hain paralel çeteyi, FETÖ/PDY’yi bir kez daha şiddetle kınayan ve lanetleyen Kaymakam Kubilay “Hain darbe girişiminde şehit olan tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize acil şifalar diliyorum” dedi. 3. Zırhlı Tugay Komutanlığına atanan Tank Albay Engin Candaş’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunmak istediklerini söyleyen Kubilay “Komutanımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ediyor, İlçemize hoş geldiniz diyor, başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

SALDIRILARI KINADI

Son günlerde yurdumuzun değişik illerinde yapılan hain terör saldırılarını da kınayan Kubilay “Saldırılarda Şehit olan Güvenlik Kuvvetlerimiz ile vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459