Twitter fenomeniden OSB’ye tebrik

Twitter’ın fenomen isimlerinden olan ‘Triger Osman’ ÇOSB’yi tebrik etti.

Twitter fenomeniden OSB’ye tebrik
banner301
Çerkezköy Bakış - Günümüzün kitle iletişim araçlarının başında gelen ve milyonlarca kişinin bir arada bulunduğu Twitter’ın fenomen isimlerinden olan ‘Triger Osman’ Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün Türk Lirasına sahip çıkmasına kayıtsız kalmadı. Hesabından gazetemizin haberini paylaşan Triger Osman, Türk  Lirasına destek veren OSB’yi tebrik etti.

TWİTTER FENOMENİ

banner287
Sosyal Medya ağı olan Twitter’ın Türkiye’de ki fenomenlerinden ‘Triger Osman’ isimli kullanıcı geçtiğimiz gün Türk Lirası için dev destekte bulunan Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün bu davranışına kayıtsız kalmayarak paylaşımda bulundu.

“BÖYLE HABERLER BEKLİYORUZ”

Triger Osman, yaptığı paylaşımda, ‘Millet Herşeyini Ortaya Koydu, Firmalar ve İş Adamlarından da Böyle Haberler Bekliyoruz’ ifadelerini kullandı. 100 bin’i geçik takipçisi bulunan ve Dolar’ın artmasının ardından Türkiye genelinde yapılan kampanyaları Twitter’da duyuran Triger Osman, gazeteniz BAKIŞ’ın yapmış olduğu haberi paylaşıp Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler’e teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asyşe Görmez
Asyşe Görmez - 1 yıl Önce

Bu hesabı takip ediyorum, etrafımda onlarca kişinin bozdurmasına vesile oldu. Allah razı olsun

Nafiz Güren
Nafiz Güren - 1 yıl Önce

Dövizi bozdurma kampanyasında sosyal medyada en sağlam desteği sağladı, Allah razı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306