Uğur Okulları kampüse kavuşuyor

Özel Uğur Okulları Çerkezköy Temel Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal, önümüzdeki yıl Özel Çerkezköy Uğur Ortaokulu ve Anadolu Lisesi olarak hizmet vereceklerini belirterek, okulun yeni kampüsüne taşınacağını ifade etti.

Uğur Okulları kampüse kavuşuyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Özel Uğur Okulları kurucularından Cem Vural ve Esin Sezgin ile Özel Çerkezköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal ve Ortaokul Müdürü Tuğba Zenginal, Çerkezköy ve Kapaklı’da görev yapan basın mensuplarına, yeni yapılacak olan kampüs binasıyla ilgili bilgi verdi.

28 DERSLİKLİ OLACAK

2017-2018 eğitim öğretim yılında 14’ü ortaokul toplam 28 derslikle Yıldırım Beyazıt Mahallesi Barbaros Caddesi üzerinde yer alacak Uğur Okulları Çerkezköy Kampüsü’nde eğitim ve öğretim vermeyi sürdüreceklerini belirten Çerkezköy Uğur Okulları Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Reis Zenginal,  “Mimari yapısı ve iç tasarımıyla alışılagelmişin dışında farklı bir konsepti olacak yeni kampüs alanımızda kapalı spor salonu, basketbol ve voleybol sahası, konferans salonu, bilgisayar laboratuvarı, fen bilimleri laboratuvarları, resim ve müzik atölyeleri, bale ve dans salonu, kütüphane, yemekhane, hobi bahçesi ve güvenlik birimi bulunacaktır.” dedi. Okul binasının yapımının devam etmekte olduğunu ifade eden Zenginal, mayıs ayı içerisinde kampüs alanının tamamlanmasını planladıklarını ve 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılında hizmete gireceğini ifade etti.
banner287

UĞUR KABUL SINAVI

18-19 Şubat tarihlerinde Uğur Kabul Sınavı yapacaklarını belirten Zenginal, bu sınava 4.5.6.7.9.10 ve 11. sınıf öğrencilerinin ücretsiz katılabileceğini, sınavda gösterilen başarıya göre kayıtta eğitim indirimi uygulayacağını söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü Kahraman
Şükrü Kahraman - 1 yıl Önce

Hayırlı olsun Çerkezköy Uğur Ailesine ve Uğur Ailesine katılacak şanslı adaylara.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459