Ulaşıma “Bayram” zammı

Ramazan Bayramına sayılı günler kalırken, şehirlerarası otobüs firmalarının fiyatlarına yaptığı zam vatandaşların tepkisine neden oldu. Zamlı fiyatlar bugünden itibaren geçerli olacak.

Ulaşıma “Bayram” zammı
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy ile İstanbul Esenler Otogarı arasında düne kadar 24 lira olan otobüs biletleri bugünden itibaren 3 lira zamla 27 liraya çıktı. Çerkezköy’den İstanbul’un Anadolu yakasına 34 lira olan otobüs biletleri ise 38 liraya çıktı. Çerkezköy-Ankara arası 90 lira olan bilet fiyatları ise 5 lira zamla 95 liraya yükseldi.
 

banner287
YOLCULAR TEPKİLİ

Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesinde 13 liradan 18 liraya çıkan Çerkezköy ile İstanbul Esenler Otogar arasındaki otobüs bilet fiyatları geçen süre içerisinde 22 liraya kadar yükselmişti. Otobüs ücretlerine bayram öncesi gelen zam vatandaşlar ile öğrencilerin tepkisine neden oldu. Vatandaşlar,zamlı tarifenin uygulanmamasını istedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 12 ay Önce

Nasıl olsa serbest piyasa ayağına geçen kurban bayramından bu yana yaklaşık %100 zam yapılmış pardon zam değildi onun adı fiyat düzenlemesi. Kimsenin de gıkı çıkmıyor. Yazık bu millete.

ahmet
ahmet - 12 ay Önce

mazot düşüyor ama nedense hala zam yapıyorlar vicdansızlık başka bişey değil maalesef bir tekel oluştu kafalarına göre takılıyorlar dur diyen yok bizde kuzu kuzu biniyoruz yazıklar olsun

Kızılpınarlı
Kızılpınarlı - 12 ay Önce

Kaymakam bey sağolsun ekmeğin zammını durdurmuştu. İnanıyorum ki bu zammı da durduracaktır.

trakyalı..
trakyalı.. - 12 ay Önce

OHAA..93 KM YOL..

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 12 ay Önce

Hükümet bu şekilde ranta göz yumduğu sürece siz sittin sene enflasyon hedefinizi tutturamazsınız. Devletin acilen her türlü temel ihtiyaç hizmet vb konularda fiyat belirleyip tavan fiyat uygulaması yapması gerekmektedir. Yoksa bu şekilde göz yummalar farklı iş kollarının da zam pardon fiyat ayarlaması yapmasına fırsat veriyor.

tren
tren - 12 ay Önce

tren izlemek için değil ulaşım için var. binmeyin kardeşim trenle gidin.

trakyalı..
trakyalı.. - 12 ay Önce

TRENE BİNSİNLER 8.5 TL GİDİŞ DÖNÜŞ 13 TL...

YOLCU
YOLCU - 12 ay Önce

Adamlar tekel oluşturmuş istediği fiyatı yansıtıyor zaten gelenek olmuş her bayram zam vatandaş mecbur binecek alternatif yok bunlarda vicdan yok bir saatlik yola 27 tl el insaf vicdansizlar


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306