Ulusal Gençlik Derneği Ecevit için anma programı düzenleyecek

Ulusal Gençlik Derneği tarafından eski Başbakanlardan merhum Bülent Ecevit için Pazar günü bir anma programı düzenlenecek. Ulusal Gençlik Derneği Başkanı Erdal Darçın, konuşmacı olarak DSP Edirne eski Milletvekili Erdal Kesebir’in katılacağı anma programına tüm Çerkezköylüleri davet etti.

Ulusal Gençlik Derneği Ecevit için anma programı düzenleyecek
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Ulusal Gençlik Derneği, geçmişte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Demokratik Sol Parti’nin (DSP) Genel Başkanlığı’nı yapan, son olarak 1999-2002 yılları arasında Başbakanlık görevini yürüten Bülent Ecevit için bir anma programı düzenleyecek.
PROGRAM SAAT 13.00’DA BAŞLAYACAK
banner287
Pazar günü Güneşler Otel’de düzenlenecek program saat 13.00’da başlayacak. Programa konuşmacı olarak DSP Edirne eski Milletvekili Erdal Kesebir katılacak.
“ECEVİT’İ SEVENLERİ BEKLİYORUZ’’
Anma programı öncesinde bir basın toplantısı düzenleyen Ulusal Gençlik Derneği Başkanı Erdal Darçın, programın içeriği ile ilgili bilgi verdi. Açıklamasında, Ulusal Gençlik Derneği olarak Bülent Ecevit’i anacaklarını ve tüm Çerkezköy halkını anma programına beklediklerini ifade eden Darçın, “Kıbrıs Fatihi, işçi babası, ulusal birliğin mimarı, dürüstlüğün sembolü, eski Başbakanımız merhum Bülent Ecevit’i, Ulusal Gençlik Derneği olarak anacağız.  Bülent Ecevit sadece Türk solunun değil, sağıyla, soluyla, sade yazıları ve beyanatlarıyla güven veren ve ulusal birlikçi kimliğiyle tüm Türk halkının saygı duyduğu bir liderdir. Bu kapsamda tüm Çerkezköy halkını ve Ecevit’i sevenleri programımıza bekliyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 11:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA
MUSTAFA - 6 yıl Önce

erdal darçın yahu yillardir neye hizmet ettiğin belli değil neyapmaya çalişiyorsun kardeşim sen.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306