Üzerine ‘fırfırlı ilan’ koyan bile var

Çerkezköy’ün en işlek caddesi olan Atatürk Caddesi üzerinde sıralanan satılık oto araçlar, hem cadde esnafını, hem de trafikte seyreden sürücüleri bezdirdi. Bazı araçların üzerine konan fırfırlı ilanlar, caddeyi adeta, açık oto pazarına çevirmiş bulunuyor.

Üzerine ‘fırfırlı ilan’ koyan bile var
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediyesi, Atatürk Caddesi’nde ‘parkomat’ sistemine geçmeye hazırlanırken, cadde esnafı da uygulamanın biran önce başlaması için sabırsızlanıyor.
SATILIK OTOLAR BEZDİRDİ
Çerkezköy’ün en işlek Caddesi  olan Atatürk Caddesi üzerinde boydan boya sıralanan satılık oto araçlar, hem esnafı hem de kısa süreli park yapacak sürücüleri zor durumda bırakıyor. Osmanlı Camii önünden kuyumcuların olduğu bölüme kadar, bankaların bulunduğu mevkiden Altoyol Kavşağı’na kadar sıralı bulunan satılık araçların, günboyu burada bekletildiğini vurgulayan çevre esnafı, “Bu araçlar, ilk şeridi kapattığı için, kısa süreli park yapmak zorunda kalanlar, ikinci araçlar olarak, yolu kapatıyor. Bazen Atatürk Caddesi üzerinde, bırakın iki aracın aynı anda seyretmesi, tek aracın bile geçişi zorlaşıyor.” Siteminde bulundular.
OTO PAZARI GİBİ
Atatürk Caddesi’nin, adeta eski araçların satışa çıkarıldığı bir ikinci el oto pazarı haline getirildiğini dile getiren çevre esnafı “Bu araçlar, ilk şeride park edildikleri için, trafik polisleri ceza da yazamıyor. Cezayı, onlar yüzünden kısa süreliğine ikinci parkı yapan sürücüler alıyor. Biz de, arabalarımızı park edecek  yer bulmakta güçlük çekiyoruz. Parkomat sistemi ile sorunun çözülmesini bekliyoruz.” Diye konuştular.
banner287
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
salih öz
salih öz - 6 yıl Önce

biz bu işi yapmak için iş yeri kiralayacağız devlete vergi vereceğiz bu arkadaşlarda cadde üzerinde araba satacaklar, pilakalarına yollayın kira ve veergi cezasını bakın birdaha cadde üzerinde araba bırakıyorlarmı

ayhan akay
ayhan akay - 6 yıl Önce

bunlar yuzunden daha bugun ceza yedıgımı ogrendım 77 tl sattığınız araclardan kazandıgınız sızlere haram olsun yedıgımız cezaların fazlası cıkar ınsallah

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493