Üzülmesine dayanamadı

Çerkezköy Malatyalılar Derneği ile Genç Erzurumlular Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği ‘Hoşgeldin ya Şehr-i Ramazan’ programında yapılan çekilişle ücretsiz umreye gitme hakkı kazandı.

Üzülmesine dayanamadı
banner301

Çekilişte umre hakkı kazanamayan ve gözyaşlarını tutamayan Zeki Özdemir’e ise güzel haberi Malatyalılar Dernek Başkanı Mehmet Keleş verdi.

Çerkezköy Bakış - Pazar akşamı Çerkezköy Amfi Tiyatroda düzenlenen etkinliğe Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ile çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından yapılan kuran tilaveti ile başlayan programda açılış konuşmasını Çerkezköy Malatyalılar Derneği Başkanı Mehmet Keleş yaptı. Keleş,programa katılanlara teşekkür etti. Genç Erzurumlular Derneği Başkanı İlyas Akın ise yaptığı konuşmada Ramazan ayının bereketine vurgu yaparak, yeniden Ramazan ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
 

SEMAH GÖSTERİLERİ YAPILDI

banner287
Kuran tilaveti, ilahiler ve semah gösterilerinin sahnelendiği etkinliğin sonunda umre çekilişi yapıldı. Yapılan çekilişte Güler Keskin, Yücel Buksu ve Uğur Berkin isimli vatandaşlar çekilişle umre yolculuğu kazanırken, çekilin yapıldığı elindeki numaraya umre çekilişi çıkmayan ve bunun üzerine gözyaşlarına boğulan 61 yaşındaki Zeki Özdemir’e Malatyalılar Dernek Başkanı Mehmet Keleş, umre sözü verdi. Özdemir ise bu jestten dolayı Keleş’e teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
SAADET
SAADET - 1 yıl Önce

SAADET PARTİSİNDEN BAHSETMEK YASAKLANDIMI? ORADA SAADET PARTİSİ ÇERKEZKÖY İLÇE BAŞKANI MEHMET KALYON VE 2014 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EROL KAYA BEYLER DE VAR AMA NEDENSE GÖRMEK İSTENMIYOR TARAFSIZ OLDUĞUNUDAN DEM VURAN BİR GAZETEYE YAKIŞMADI...!

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306