Vatandaş çileden çıktı

Uygunsuz saatlerde trafiğe çıkan ve çöp toplayan çöp arabaları trafiği felç ediyor.

Vatandaş çileden çıktı
banner301
Çerkezköy Bakış - Nüfusun hızla artması ile beraber günden güne büyüyen ve şehrin trafik yükünü çekemeyen Çerkezköy’de trafiğin en yoğun olduğu saatlerde çalışan çöp arabaları yoğunluğu daha da artırıyor. Vatandaşlar yol ortasında dakikalarca durup çöp konteynırı boşaltan çöp arabalarından şikayetçi olurken, belediye yetkililerinin bu düzeni değiştirmelerini talep ettiler.

BİR DE ÇÖP ARABALARI EKLENDİ

banner287
Günden güne trafiğe kayıtlı araç sayısı artan Çerkezköy’de çevre il ve ilçelerden gelen araçlarla birlikte her gün on binlerce araç trafikte seyir ediyor. Bununla beraber ilçenin temel sorunlarından biri haline gelen trafik yoğunluğu vatandaşları çileden çıkarırken, bu sorunlara ek olarak bir de belediyeye ait çöp arabalarının özellikle servis saatleri sırasında cadde üzerindeki çöpleri toplaması trafiği iyiden iyiye çekilmez hale sokuyor.

SÜRÜCÜLER VE VATANDAŞLAR İSYAN EDİYOR

Sürücüler ve vatandaşlar zamansız olarak çöp toplayan ve trafiği daha çok tıkayan çöp arabalarının çalışma saatlerinde düzenleme yapılması talebinde bulundu. Düzensiz olarak her konteynır önünde durup dakikalarca çöp toplayan çöp arabalarının, arkalarındaki trafiği umursamaz halleri sürücüleri isyan ettirirken, çevredeki vatandaşlarda gündüz vakti çöp toplanmasından şikayetçi oldu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Akkoç
Bülent Akkoç - 2 yıl Önce

Sırf haber yapmak için gazetede internet sayfasında boş yer kalmasın diye birilerini eleştirmek maksadı ile haber yapılmaz. Bırakın artık şu sığ haberciliği. Çöp kamyonunun arkasında vakit kaybeden daha hiç bir vatandaş ölmedi. Hem ne bu acelemiz?

Bülent Akkoç
Bülent Akkoç @Bülent Akkoç - 2 yıl Önce

İstisnai durumlar hariç tabi Ümit kardeş.

ÜMİT
ÜMİT @Bülent Akkoç - 2 yıl Önce

Bi şeylerin değişmesi veya gelişmesi için birilerinin ölmesimi lazım o kilitlenmiş trafikte ambulansın içinde bir gün sizde bizde olabiliriz bunu unutmayın

Hasan güreli
Hasan güreli - 2 yıl Önce

Gelişmiş ve kalkınmış il ve ilçelerde çöpler gece toplanır ne durumda oldugumuz ortada

Rasım
Rasım - 2 yıl Önce

Çöpler günde iki kez toplanıyor sadece gece yetmiyor HAsan GÜreli bilmeden işkemden sallama

İsmail
İsmail - 2 yıl Önce

Çöpler günde 2 kez falan toplanmıyor yok öyle bir şey. Günde 2 kez çöpü kim üretiyormuş? Adamalar alelacele iş yapıp mesai bitsin diye uğraşıyor olay o. Akaşm mesai vermemek için gündüz işleri yaptırıyorlar. Gece başka mahallelerde çalışma varmıdır bilmiyorum ama ben hep gündüz görüyorum çöp kamyonlarını.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459