Vatandaşın bilgisine sunuldu

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 171 sokakta yapılacak sıcak asfaltlama projesinin şimdiye kadar yapılan kısmını hazırlanan video çalışması ile sosyal medya hesabından vatandaşların bilgisine sundu.

Vatandaşın bilgisine sunuldu
banner301

Çerkezköy Bakış - Mayıs ayının başında Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yapılacak 171 sokağın sıcak asfalt ile kaplama projesi hayata geçirildi ve şimdiye kadar 50 sokakta bu çalışma sonlandırıldı.
Kalan mahalleler ve sokaklarda da çalışmalar tüm hızı ile devam ederken, Çerkezköy Belediyesi yaptığı çalışmaları video gösterisi ile Çerkezköy halkının bilgisine sundu.
 

AKAY, KENDİ HESABINDAN PAYLAŞTI

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, kendisine ait sosyal medya hesabı olan Facebook üzerinden hazırlanan video görselini paylaştı.
 

banner287
50 SOKAKTA ÇALIŞMALAR SONLANDIRILDI

171 sokakta beton kaldırım ve sıcak asfalt kaplama işi ihalesinin Nisan ayı sonunda yapıldığını ve Mayıs ayı içinde çalışmalara start verildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmalarımız, Fevzipaşa Mahallemizde Şimşir Sokak’ta başladı. Ekipler, Fevzipaşa, Fatih, Gazi Osman Paşa ve Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallelerimizde şu ana kadar yaklaşık 50 sokağımızda sıcak asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı” ifadelerini kullandı.
 

“KIZILPINAR MAHALLEMİZDE 118 SOKAK ASFALTLANACAK “

Beton Kaldırım ve Sıcak Asfalt Kaplama çalışmaları ile birlikte kentimizin farklı noktalarında ihtiyaç duyulan yerlerde yol onarım çalışmalarının da devam ettiğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Proje kapsamında Kızılpınar Mahallemizde toplam 118 sokağımızı asfaltlayacağız. Kızılpınar Mahallemizde Büyükşehir Belediyemizin altyapı çalışmalarını tamamlayıp Belediyemize teslim ettiği sokaklarımızda da çok yakında asfaltlama çalışmalarına başlıyoruz” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 17:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
tarık aras
tarık aras - 12 ay Önce

sayın bşkanım umarım mu yorumu okursunuz halaşlı yolunuda inşAllah asfatlanmış görürüz

Tayfun
Tayfun - 12 ay Önce

Yapıcak tabiki bunun reklamını niye yapıyor anlamadım Belediyenin görevlerinden biri Belediyeyi temiz tutmak yolları tadilat gibi şeyler normal. O kadar para akıyor Belediyeye o paralarla ne yapti Belediyenin asli görevinden başka. Bir tane sozial alan yok rezil gibi Belediyenin heryeri

misafir
misafir - 12 ay Önce

sayın başkanım istasyon mahallesi garnizon sok asfaltlamayı düşünüyormusunuz.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306