Vatandaşları serinleten ikram

Çerkezköy’de 11 yıldır hizmet veren Enesoğlu Pastanesi, son 90 yılın en sıcak yaz ayının yaşandığı şu günlerde sıcaktan bunalan vatandaşlara ücretsiz 1 ton hakiki Maraş dondurması ikram etti.

Vatandaşları serinleten ikram
banner301

Çerkezköy Bakış - Pastanenin sahibi Mustafa Demirtaş’ın işletmesinde satışa sunulan hakiki Maraş dondurması için yaptığı tanıtım renkli görüntüler oluşturdu. Vinç yardımı ile taşınan 1 ton ağırlığındaki dondurma kütlesi ilk önce havaya kaldırılarak vatandaşlara gösterildi. Çevrede toplanan yüzlerce vatandaş devasa dondurmayı cep telefonu kameralarına kaydetti.
Ardından pastanenin önüne indirilen 1 ton ağırlığındaki Maraş usulü dondurma hızar testeresi yardımı doğrandı. Ardından kavurucu sıcaktan bunalan Çerkezköylüye ikram edildi.
 

İLGİ GÖSTERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
1982 yılında pastacılık sektörüne girdiklerini ve ilk şubelerini 1991 yılında Çorlu’da ikinci şubelerini ise 1996 yılında Çerkezköy’de açtıklarını belirten ’ Mustafa Demirtaş, dondurma ikramına ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti ve işletmelerinde bundan sonra hakiki Maraş dondurması satılacağını söyledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306