Veliköy-Sanayi Yolu yeniden ihaleye çıkacak

Veliköy beldesi ile Veliköy Islah Organize Sanayi Bölgesi bağlantısını sağlayan 5 bin metrelik yol yapımı için, dün Çerkezköy Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nce ihale gerçekleştirildi. Ancak, katılımcı firmaların Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün belirlediği keşif bedelinin üzerinde fiyat teklifi vermesi nedeniyle, ihalenin önümüzdeki günlerde yenilenmesine karar verildi.

Veliköy-Sanayi Yolu yeniden ihaleye çıkacak
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Veliköy yol yapımı ihalesi yeniden yapılacak.
3 FİRMADAN BİRİ İHALE DIŞI KALDI
Veliköy’de aşınma asfaltı ile birlikte yapılması planlanan 5 bin metrelik yol için önceki gün Çerkezköy Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliği’nce ihale yapıldı. Birlik Başkanı Çerkezköy Kaymakamı Ayhan Bayhan’ın da yer aldığı ihaleye Yol Fen İnşaat, Bölükbaş İnşaat ve Akpolat İnşaat katıldı. Bölükbaş İnşaat’ın bir belgesinin eksik olması nedeniyle ihale dışı kaldığı öğrenilirken, diğer 2 firmanın fiyatlarının Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün belirlediği keşif bedelinin üzerinde fiyat teklifi vermesi ve yeterli kırıma gidilmemesi nedeni ile ihale gerçekleşemedi.
banner287
TEKRAR GERÇEKLEŞECEK
Karara bağlanamayan ve önümüzdeki günlerde tekrar gerçekleşmesi beklenen ihalede, Köylere  Hizmet Götürme Birliği Başkanı Bayhan’ın dışında birlik encümenleri olan İl Komisyon Üyeleri Ercan Çorbacı, M. Zeki Gürcün, Uzunhacı Köyü Muhtarı Keramettin Gürel ve Karlıköy Muhtarı Sadi Er yer aldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet genc
ahmet genc - 6 yıl Önce

tanıdık bırılerını bulamadınız galiba sayın baskan

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306