banner507

Veliköy’de Ergün Penbe sesleri

Galatasaray ve Milli Takımın eski futbolcularından Ergün Penbe, Veliköy’de bulunan Veliaport’tan aldığı 12 daireyi görmek için Veliköy’e geldi. Oğlu ve Kardeşi ile Veliköy’e gelen Penbe, ilk etapta Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir tarafından belediye başkanlığı makamında ağırlanırken sonrasında ise Veliaport’u gezmek ve satış protokolü imzalamak üzere şantiye alanına gitti.

Veliköy’de Ergün Penbe sesleri
banner301
ÇerkezköyBakış - Dün gerçekleşen ziyarete Ergün Penbe, oğlu Berkay Penbe ve Kardeşi Ersin Penbe ile birlikte geldi.  
ENGÜN PENBE VELİKÖY’E GELDİ
Veliaport’un müteahhit firması Asad İnşaat temsilcisi Sinan Taşçı’nın da bulunduğu ziyarette Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir’den Veliköy ile ilgili bilgiler alan Penbe’ye Belindir,” Veliköy İstanbul’a 1 saat uzaklıkta.Sanayi ağırlığının yoğunlukta olduğu bir beldeyiz. Haliç Üniversitesi’ne ait bir arazi ve ihalesini yeni yaptığımız, önümüzdeki ay inşaatına başlayacağımız Namık Kemal Üniversitesi projemiz var. 250’şer dönümlük fuar alanımız ve teknoloji gelişme merkezimiz var. İstanbul-Edirne Karayolu hemen yanı başımızdan geçiyor. Bunun yanında belediyemiz tarafından ihale edilen ve çalışmalara başladığımız yol, meydan projelerimiz var.” Dedi.“BÖLGEYE İLK KEZ GELİYORUM’’
Bölgeye ilk kez geldiğini belirterek sözlerine başlayan Ergün Penbe,” İstanbul, Selimpaşa ve Silivri dolaylarında bu tip işler yaptık. Ancak bu bölgeye ilk kez geliyorum. İş takiplerimizi Sinan Taşçı ile yapıyoruz. Kardeşim Ersin ile birlikte uzun araştırmalar sonucu burada yatırım yapmaya karar verdik.”  İfadelerini kullandı.  
HAKAN ŞÜKÜR İLE BİRLİKTE AÇILIŞA DAVET ETTİ
Önümüzde ay yapılacak olan projeler ve temel atma törenleri için AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Galatasaray ve Milli takımın eski futbolcusu Hakan Şükür’e açılışa gelmesi için Ergün Penbe’den irtibat kurmasını isteyen Hanifi Belindir,”Sizinle Hakan Şükür’ü temel atma törenimizde görmek bizleri ve Veliköylüleri fazlasıyla mutlu eder.” İsteğinde bulundu. Penbe,” Ben gerekli irtibatı sağlarım. Eğer programımız uygun olursa katılırız.” Dedi.

banner287


VELİKÖYSPOR FLAMASI HEDİYE EDİLDİ
Konuşmaların ardından ise Veliköyspor Yöneticisi Erol Karabaş tarafından Ergün Penbe’ye flama hediye edildi. Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir ise Veliköyspor logolu bir duvar saatini Penbe’ye hediye etti.SANAYİ ALANI VE ŞANTİYEYİ GEZDİLER
Belediye Başkanlığındaki ziyaretten sonra Veliaport inşaat alanının olduğu bölgeye giden Ergün Penbe ve Hanifi Belindir burada Sanayi bölgesinde kısa bir gezintinin ardından İnşaat alanına geldiler. 7 adet, 2+1 ve 5 adet te 1+1 olmak üzere toplam 12 daire satın alan Ergün Penbe burada daireleri gezerek, Asad İnşaat temsilcisi Sinan Taşçı’dan bilgi aldı. Ergün Penbe, incelemelerinin ardından Veliköy’den ayrıldı.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2014, 10:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 6 yıl Önce

böyle bir projeden hiç haberimiz olmadi

.
. - 10 ay Önce

Hala bitemeyen terk edilmiş bir proje

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493