VOSB’de problemli yollar yapılacak

Veliköy Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde bulunan problemli yolların yapımı ile ilgili müteşebbis heyet kararı alınarak yönetim kuruluna yetki verildi.

VOSB’de problemli yollar yapılacak
banner301
Çerkezköy Bakış - Veliköy Organize Sanayi Bölgesi sınırları içerisinde bulunan problemli yolların yapımı ile ilgili müteşebbis heyet kararı alınarak yönetim kuruluna yetki verildi.

banner287
YOLLARIN YAPIMI İÇİN ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ın çalışmaları sonucunda bölge sınırları içerisinde bulunan problemli yolların yapımı için Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan başkanlığında yapılan toplantıyla müteşebbis heyet kararı alınarak yönetim kuruluna yetki verildiğini belirten VOSB Müdürlüğü yetkilileri “Kaymakam Metin Kubilay başkanlığında yapılan yönetim kurulu toplantısı ile yolların yapım kararı alınarak gerekli işlemler başlatıldı. Bu sürecin oluşmasındaki katkılarından dolayı Müteşebbis Heyet Başkanımız Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’a ve VOSB Yönetim Kurulu Başkanı Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a ve tüm müteşebbis heyeti ile yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederiz” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2016, 19:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306