VOSB’de yol çalışmaları başladı

Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay Veliköy OSB’de yol çalışmalarının başladığını açıkladı.

VOSB’de yol çalışmaları başladı
banner301
Aynı zamanda Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay Veliköy OSB’de yol çalışmalarının başladığını açıkladı. Çalışmaları yerinde inceleyen Kubilay, “Özellikle sanayicilerimiz, hassas ürün sevkiyatlarında sıkıntı yaşıyorlardı. Yolların tamamlanması ile Sanayicimizin bu sıkıntıları giderilerek, bozuk yollar nedeni ile oluşan olumsuz trafik koşulları da ortadan kalkacak. Çalışmaların başlamasından çok memnunuz ve çalışmaları yakından takip ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış -
Aynı zamanda Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay Veliköy OSB’de yol çalışmalarının başladığını açıkladı.

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
banner287

Veliköy OSB Bölge Müdürü Mustafa Mayadağlı ve Bölge Müdür yardımcısı Taner Özmen ile birlikte çalışmaların yapıldığı yolda incelemelerde bulunan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, çalışmalar hakkında Bölge Müdürü Mustafa Mayadağlı’dan bilgi aldı. İlçenin önemli Organize Sanayi Bölgelerinden biri olan Veliköy Organize Sanayi Bölgesi’nin imar yollarındaki sıkıntıların giderilmesinin kendileri için çok önemli bir konu olduğunu belirten Kubilay “Özellikle sanayicilerimiz, hassas ürün sevkiyatlarında sıkıntı yaşıyorlardı. Yolların tamamlanması ile Sanayicimizin bu sıkıntıları giderilerek, bozuk yollar nedeni ile oluşan olumsuz trafik koşulları da ortadan kalkacak. Çalışmaların başlamasından çok memnunuz ve çalışmaları yakından takip ediyorum. İlçemize ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

ÜZERİNE SICAK ASFALT KAPLAMA YAPILIYOR

Kubilay, bu sürecin oluşmasındaki katkılarından dolayı Müteşebbis Heyet Başkanı Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’a ve tüm Müteşebbis Heyeti ile Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Yetkililer “Yol yapım çalışmaları kapsamında, Sanayi Bulvarından başlayıp 30. Cadde, 26. Cadde, 1. Cadde ve Osman Uzun caddesinde yaklaşık 3,5 km uzunluğunda ve 7 metre genişliğinde yol yapılacak olup belirtilen yollarda önce kırılmış ve elenmiş ocak taşı malzemesinin finişerle serilmesi suretiyle plent-miks temel yapılarak, üzerine sıcak asfalt (binder) kaplama yapılmaktadır” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2016, 18:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Önder akman
Önder akman - 1 yıl Önce

S.s taşıyıcılardan ağır vasıta sürücüsü olarak bu konu ile ilgilenen sayın kaymakam bey ve tüm kurumlara teşekkürlerimi sunarım.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306