Yalçın ile Ekinci ailelerinin MUTLU GÜNÜ

Dürdane-Selahattin Ekinci çiftinin kızı Büşra Ekinci ile Fadime-Urfan Yalçın çiftinin oğlu Ebubekir Yalçın düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Yalçın ile Ekinci ailelerinin MUTLU GÜNÜ
banner301
Çerkezköy Bakış - Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın yeğeni Ebubekir Yalçın düzenlenen düğünle yaşamını Büşra Ekinci ile birleştirdi. Genç çifti bu mutlu günlerinde aileleri ile yakınları yalnız bırakmadı.

KATILIM YOĞUN OLDU

Beylice Düğün Salonu’nda pazar günü saat 13.00-17.00 saatleri arasında düzenlenen düğüne Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Çerkezköy İlçe Mili Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, Eğitim Bir Sen Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Üzgün, Çerkezköy Tokatlılar Derneği Başkanı Ersoy Aktaş, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Ekinci ve Yalçın aileleri, Ekinci ve Yalçın ailelerinin yakınlarıyla çok sayıda davetli katıldı.

KUBİLAY ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLEDİ

banner287
Davetlilerin yerini alması sonrasında nikaha geçildi. Çiftin nikah şahitliklerini Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, Çerkezköy Tokatlılar Derneği Başkanı Ersoy Aktaş ile İsmail Danış yaptı. Nikah sonrasında kısa bir konuşma yapan Kaymakam Kubilay, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

YALÇIN: HAYIRLI OLSUN

Evlilik cüzdanını genç çifte damadın amcası, Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın takdim etti. Güzel bir etkinlik için bir arada olduklarını söyleyen Ali Yalçın “Dostlar ya cenazelerde ya da düğünlerde bir araya gelir. Bizler, sürekli düğünlerde bir araya gelmeyi temenni ediyoruz. Güzel bir gün. Her iki aileye de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

“YENİ BİR BAŞLANGICA TANIKLIK EDİYORUZ”

Büşra-Ebubekir çiftinin yeni bir başlangıca adım attıklarını kaydeden Yalçın “Bugün bu başlangıca tanıklık ediyoruz. Cumhurbaşkanımız önceleri en az 3 çocuk diyordu. Ancak daha sonra bunu 4-5’e çıkardı. Genç nesilden seveceği ve sahip çıkacağı millete hayırlı çocuklar yetiştirmelerini istiyoruz.” Diye konuştu. Nikah sonrasında genç çift düğün pastasını kesti. Düğün, Kur’an tilavetiyle devam etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459