Yaşama Dair bilgilendirme semineri düzenlenecek

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından anne, baba ve ailelere yönelik bilgilendirme semineri düzenlenecek.

Yaşama Dair bilgilendirme semineri düzenlenecek
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından ‘Yaşam Koçuyla Yaşama Dair’ isimli bilgilendirme semineri düzenlenecek. Günlük hayatımızda karşılaştığımız sorunlar ve bu sorunlara karşı ailelerin tutum ve davranışlarını konu alan toplam dokuz farklı konudaki bilgilendirme semineri 27 Aralık Salı günü saat 14:00’da Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

9 FARKLI KONUDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

banner287
Yaşam Koçu Ayla Uçkun ile Bioenerji Uzmanı Muammer Çırak tarafından verilecek olan bilgilendirme seminerinde toplam dokuz farklı konu ele alınacak.

27 ARALIK SALI GÜNÜ GERÇEKLEŞECEK

Ailelerin, anne ve babaların günlük hayatlarında karşılaşabileceği sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik olarak verilecek eğitimde “Anne ve baba tutumları, Günümüzde anne ve baba olmanın getirdikleri, Çocuğun eğitiminde ailenin önemi, Anneler için evde disiplin sağlama, Başarılı aile yaşam döngüsü, Evlilik terapisi, Olumlu düşünme, Motivasyon (Güdülenme), Öfke kontrolü, Kişiliği tanıma ve beden dili” konuları işlenecek. Ücretsiz olan ve tüm vatandaşların katılabileceği bilgilendirme semineri 27 Aralık Salı günü saat 14:00’da Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459