Yavuz-Kardeş ailelerinin mutlu günü

Kapaklı Yorum Gazetesi İmtiyaz Sahibi Asım Yavuz’un kızı Reyhan Yavuz ile Hamide-Fikret Kardeş çiftinin oğlu Ragıp Kardeş yaşamlarını birleştirerek dünya evine girdi. Genç çifti bu mutlu günlerinde yakınları ile çok sayıda davetli yalnız bırakmadı.

Yavuz-Kardeş ailelerinin mutlu günü
banner301
Çerkezköy Bakış - Meryem-Asım Yavuz çiftinin kızı Reyhan Yavuz ile Hamide-Fikret Kardeş çiftinin oğlu Ragıp Kardeş düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

KATILIM YOĞUN OLDU

Reyhan-Ragıp çifti için Altınsaray Düğün Salonu’nda 19.00-24.00 saatleri arasında düğün töreni düzenlendi. Düğün törenine Yavuz ve Kardeş aileleri ve yakınlarının yanısıra AK Parti Çerkezköy İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan, AK Parti Kapaklı İlçe eski Başkanı Ali Osman Orhan, MHP Kapaklı İlçe eski Başkanı Yusuf Çetin, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, Çerkezköy Ülkü Ocakları Başkanı Tuncay Aktuğ, MHP Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş adamları, esnaflar ile çok sayıda davetli katıldı.

MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİLER
banner287

Genç çifti salona alkışlar eşliğinde geldi. Düğünde genç çiftin aileleri misafirleriyle yakından ilgilendi. Takı töreni sonrasında düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459