Yazıcıoğlu Otomotiv Mescit Sokak’açıldı

Yazıcıoğlu Otomotiv, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Mescit Sokak No:8 adresinde açıldı.

Yazıcıoğlu Otomotiv Mescit Sokak’açıldı
banner301
İşletmeciliği İnan Yazıcıoğlu’nun yaptığı Yazıcıoğlu Otomotiv, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Mescit Sokak No:8 adresinde açıldı. Yazıcıoğlu Otomotiv’de birinci el otomobillerin yanısıra ikinci el otomobiller de satışa sunuluyor.

Çerkezköy Bakış -
Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Mescit Sokak’ta saat 12.00’da düzenlenen açılışa Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile Ak Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, iş adamları, esnaflar ile davetliler katıldı.

MİSAFİRLERİYLE YAKINDAN İLGİLENDİ

Açılışta işletme sahibi İnan Yazıcıoğlu misafirlerini tek tek karşılayarak hepsiyle yakından ilgiledi.

ÖĞE: HAYIRLI OLSUN
banner287

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, açılışın hayırlı olmasını dileyerek, işyeri sahiplerine bol kazançlar diledi. İlçe Başkanı Öğe ayrıca, Çerkezköy’ün her geçen gün büyüdüğünü bu büyümeye bağlı olarak da yeni gereksinimlerin ortaya çıktığını belirterek “Çerkezköy’ün bu tür işletmelere ihtiyacı var. Yazıcıoğlu Otomotiv de bu ihtiyacı karşılayacak işyerlerinden bir olacaktır” dedi.

AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe’nin konuşmasını tamamlaması sonrasında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay konuştu. Başkan Akay da konuşmasında yeni işyerini hem sahiplerine hem de Çerkezköy’e hayırlı olmasını diledi.

HEM SIFIR HEM DE İKİNCİ EL OTOMOBİLLER SATIŞA SUNULUYOR

Konuşmaların tamamlanması sonrası açılış kurdelesi birlikte kesildi. Yazıcıoğlu Otomotiv’de birinci el otomobillerin yanısıra ikinci el otomobiller de satışa sunuluyor.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306