Yeni kurslar eklendi

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kültür Sanat Kursları kapsamında verilecek olan kurslara vatandaşların talebi doğrultusunda 5 kurs daha eklendi.

Yeni kurslar eklendi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi tarafından ilk etapta Basit İğne Teknikleri, Bağlama, Gitar, Takı Tasarımı, Çini, Satranç (UKD 1100 ve üstü seviyesi olma şartı), Ebru, İngilizce, Tiyatro, Türk Sanat Müziği, Halk Oyunları, Step, Aerobik ve Pilates, Yaşam Boyu Spor dallarında düzenlenmesi planlanan Kültür Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarına Diksiyon, İşaret Dili, Yaş Pasta Yapımı, Manikür-Pedikür ve Girişimcilik Kursları da eklendi. Kurs başvuruları 30 Eylül’de sona erecek.

5 YENİ KURS EKLENDİ

banner287
İlk etapta Basit İğne Teknikleri, Bağlama, Gitar, Takı Tasarımı, Çini, Satranç (UKD 1100 ve üstü seviyesi olma şartı), Ebru, İngilizce, Tiyatro, Türk Sanat Müziği, Halk Oyunları, Step, Aerobik ve Pilates, Yaşam Boyu Spor dallarında düzenlenmesi planlanan Kültür Sanat ve Meslek Edindirme Kurslarına Diksiyon, İşaret Dili, Yaş Pasta Yapımı, Manikür-Pedikür ve Girişimcilik Kursları da eklendi.

15 HAZİRAN’DA SONA ERECEK

15 Ağustos’ta başlayan 2016-2017 dönemi kurs başvurularının 30 Eylül Cuma günü sona ereceğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, kurslara katılmak isteyen vatandaşların Kimlik Fotokopisi, belediye Halk Masasından alınacak Kurs Başvuru Formu ve 2 adet fotoğraf ile birlikte Halk Masasına başvurarak kayıt yaptırabileceğini söyledi. 17 Ekim’de başlayacak olan kurslar 15 Haziran 2017 tarihinde sona erecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306