Yeni yönetimden Abban’a ziyaret

Servisçiler Araç Sahipleri Derneği Çerkezköy Kaymakamını ziyaret etti.

Yeni yönetimden Abban’a ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongre ile yeniden Başkanlığa seçilen Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ile yönetimi Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selamı Abban’ı ziyaret etti.

ZİYARET ETTİLER

Dün saat 10.30’da gerçekleşen ziyarette Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ile yönetimi Çerkezköy Kaymakamını makamında ziyaret ederek yeni yönetimini tanıttı.

banner287
BASINA KAPALI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kaymakam Atilla Selamı Abban’ın isteği doğrultusunda basına kapalı gerçekleşen ziyaretin ardından konuşan Dernek Başkanı Fikret Tanyeri, kaymakam Abban’ın servisçilerin tüm sorunlarını ve isteklerini bildiğini ve arabacının halinden anlayan biri olduğunu ifade etti. Yeni yönetimini de tanıttıklarını ifade eden Tanyeri, sıcak kanlı karşılandıkları için de mutlu olduklarını kaydetti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretin son bölümünde basını kabul eden Abban, ziyaretlerinden dolayı Çerkezköy Servis Araç Sahipleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Fikret Tanyeri ve yönetimine teşekkür ederek, yeni yönetiminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459