Yıkıma Çerkezköy’den başlanacak!

Kentsel Dönüşüm kapsamında bulunan Tekirdağ'da Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün vermiş olduğu raporlar neticesinde belediyeler ve ilgili kurumlar ile yapılacak görüşmeler neticesinde kamu binalarında yıkımlar başlayacak.

Yıkıma Çerkezköy’den başlanacak!
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın dün startını verdiği Kentsel Dönüşüm kapsamında bulunan Tekirdağ’da, yıkıma Çerkezköy’den başlanıyor.
DESTEK KITALARI YIKILACAK
Edinilen bilgilere göre: Çerkezköy 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı’nın 2006 Yılı’nda terk ettiği destek kıtaları ile halen Tugay Komutanlığı içerisinde bulunan su deposu, Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılacak ilk yerler arasında bulunuyor.
YURT BINASI DA YIKILACAK
Karaağaç’ta bulunan ve, depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle 2009 Yılı’nda boşaltılan Başbakanlık Çocuk Esirgeme Kurumu Yurdu da, Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılması kesinlik kazanan bir diğer bina oldu. Çerkezköy’de şimdilik yıkılması karara bağlanan bu binalarda, Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün vermiş olduğu raporlar neticesinde belediyeler ve ilgili kurumlar ile yapılacak görüşmeler neticesinde yıkıma başlanacak.
banner287
SAYI AY AY ARTACAK
Bu arada, İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nün, her ay yeni kontrollerde bulunacağı ve yıkılacak bina tesbiti yapıp yıkıma başlayacağı belirtiliyor.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuncerh
tuncerh - 6 yıl Önce

yapılan bu yurt depreme dayanıksızsa bunun mütahidi ve kontrol eden kimse aldıkları parayı veya yapımını üstlensin bizim verdigimiz vergilerle mütahitler zengin olmasın

berber hakan
berber hakan - 6 yıl Önce

evet

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493