banner507

Yılmaz’dan Bakış’a ziyaret

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın 1 Nisan’da yapılacak olan seçimlerinde mavi listeden başkan adayı olan Rahmi Yılmaz ve yönetimi Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti.

Yılmaz’dan Bakış’a ziyaret
banner301

Çekrezköy Bakış - Ziyarette Rahmi Yılmaz’a, Emel Çinte, Güner Kaynarcalı, Songül Güneş,Nursen Sert, Tuba Sever, Dilek Köksal, Hatice Elçin Atalay, Burcu Merdin Çevrim, Tuğba Ahmetoğlu, Kezban Merdamert ve Yasemin Altın Erseçkin eşlik etti.

banner287
“MECLİSİN 4’TE 1’İ KADIN OLMALIDIR”

Burada yapacakları çalışmalardan bahseden Yılmaz, “Şuanda mecliste kadın üyemiz yok. Meclisin 4’te 1’i kadın olmalıdır. Kadının olmadığı toplumda medeniyet yoktur. Fırsat eşitliği yaratacağız. Belediye’ye yaptığımız ziyaretten sonra çekildiğimiz fotoğrafa da çok güzel geri dönüşler aldık. İki bayan sanayicimiz sektörlerinde çıkacak kişileri destekleyeceğini belirtti. 23 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimle hazırım. 33 kişilik meclisimizle 1 Nisan’da göreve başlıyoruz. Geçmişi temiz üyelerin ve odanın menfaatlerini ön planda tutan, sorgulayan bir ekip oluşturduk. Aynı zamanda mevcut yönetimin uyguladığı yüksek aidatlarda da indirim olacak. Birçok üyemiz yüksek aidatlardan şikayetçi. Biz bunda yüzde 50 indirim yapacağız. Bunu yapmamızla ilgili hiçbir sorun yok.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Bakış Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan, seçimlerde bütün adaylara başarılar diledi.

 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2018, 08:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493