Yolun karşısına geçerken dikkatli olalım!

Çerkezköy’de yolun karşısına geçmek isteyen bir kişiye otomobil çarptı. Yaralanan Sadi Subaşı ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yolun karşısına geçerken dikkatli olalım!
banner301

Çerkezköy Bakış - Tek yön uygulamasının hayata geçmesinin ardından Atatürk ve Öztrak Caddelerinde trafik kazaları yaşanmaya devam ediyor. Belediye, caddelere uyarı afişleri asarak tek yön uygulamasını duyurmaya çalışsa da kazaların önüne geçilemedi. Tek yön uygulamasının geçerli olduğu 19 Haziran tarihinden bu yana her iki caddede de çok sayıda kaza meydana geldi.  
Atatürk Caddesinde yolun karşısına geçmek isteyen Sadi Subaşı’na, Altıyol istikametine giden Sait Kavak idaresindeki 22 LR 992 plakalı otomobil çarptı. İlk müdahaleyi çevredekiler yaparken,  yaralı Subaşı, gelen ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

banner287
AMAN DİKAT!
Atatürk ve Öztrak Caddesini kullanan yayaların, bu iki caddeden yolun karşısına geçerken iki şeridi de kontrol etmeleri, sürücülerin ise daha dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatalım.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
neriman
neriman - 10 ay Önce

böyle aptalca bir düzenleme yaparsalar herşey olur,bu kaçıncıdır ya yeter belediyesine başlıycam

Gökhan
Gökhan - 10 ay Önce

Olay aslında şu ; trafik kurallarını bilmiyoruz , saygısızız, Ve şehir içinde hızlı ve tehlikeli araç kullanıyoruz. Ve de bunu kontrol eden bir mekanizma yoook. o yüzden her gün kelle koltukta yaşıyoruz.

Ayşe Camli
Ayşe Camli - 10 ay Önce

Lütfen daha başka başka kazalar olmadan eski sisteme dönulsun

Ayşe Camli
Ayşe Camli - 10 ay Önce

Lütfen biran evvel eski sisteme dönul dün.

Osman
Osman - 10 ay Önce

Chp nin tek uygulaması bu kdr olur orta bariyer dururken tek yön yapmak ancak böyle keMAL in partisinde olur

ayşe
ayşe - 10 ay Önce

Şehirin düzenini bozmak yerine şehre yararlı şeyler yapabilirsiniz.. Bukadar aptalca bir çalışmayı ancak bu belediye yapabilirdi. Gereksiz gerçekten çok gereksiz bir düzenleme.

Burak
Burak - 10 ay Önce

Yollara 2-3 m de bir arabaların gittiğini yönü gösteren sarı renkli oklar çizilebilir belki yayalara hatırlatma olur,dikkat artar

İSİMSİZ
İSİMSİZ - 10 ay Önce

UYGULAMALAR KADAR ŞÖFÖRLERİN DİKKATSİZ VE HIZ YAPMAMASI GEREKİYOR UNUTMAYALIM.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306