Yönetimden hayırlı olsun ziyareti

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Kapaklı’nın yeni Kaymakamı Mehmet Yüzer’i ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Yönetimden hayırlı olsun ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Seçkin, Yönetim Kurulu üyesi Sinan Sifil ve Genel Sekreter Hakan Gel ile birlikte, Sinop Vali Yardımcılığı görevinden Kapaklı’ya Kaymakam olarak atanan ve  geçtiğimiz 9 Ocak’ta görevine başlayan Mehmet Yüzer’i makamında ziyaret etti.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ

banner287
Ziyarette Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer’e yeni görevinde başarılar diledi ve hayırlı olsun dileğinde bulundu. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinin ortak odası olduğunu,  belirten Kozuva,
bölgede 4 tane OSB’nin olduğunu ve Kapaklı OSB’de de birlikte görev yapmaktan onur duyacaklarını ifade etti.
Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine teşekkür etti. Kapaklı Kaymakamı Yüzer, Kapaklı’nın her geçen gün artan nüfusuyla büyüyen bir trend kazandığını, Çerkezköy ve Kapaklı’nın iki ayrı ilçe olsa bile birbiriyle etle tırnak gibi olduğunu; birbirlerinden yararlanıp bir sinerji oluşturulduğunda bu pozitif enerjinin bölgeye artı değer kazandıracağına inandığını belirtti.
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi, karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ifade edildiği ziyaret sonrası kaymakamlıktan ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459