Zabıta 190’ncı yılını kutluyor

Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürü Kenan Erez ve Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, Atatürk Anıtı’na çelenk koyup, saygı duruşunda bulunduktan sonra akabinde İstiklal Marşımızı okudu.

Zabıta 190’ncı yılını kutluyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Türk Zabıta Teşkilatı’nın kuruşunun 190. Yıldönümü nedeni ile Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak, saygı duruşunda bulundu ve ardından İstiklal Marşımızı okudu.

BAŞKAN AKAY’I ZİYARET ETTİLER

banner287
Ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret eden, Zabıta Müdürü Kenan Erez ve Zabıta Müdürlüğü personeli, 1 Eylül tarihinin Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 190. Yıldönümü olduğunu ifade ettiler.

EMEKLİ ZABITA AMİRİ ALİ ŞADLI DA ZİYARETE KATILDI

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluşunun 190. Yıldönümünü kutlayan ve çalışmalarında başarılar dileyen Belediye Başkanı Vahap Akay, ziyarete katılan emekli Zabıta Amiri Ali Şadlı ile bir süre sohbet etti. Çerkezköy Belediyesi’nde 1957-1982 yıllarında Zabıta Memuru ve Zabıta Amiri olarak çalıştığını belirten Ali Şadlı, geçmiş yıllara ait anılarını paylaştı. Zabıta Müdürlüğünün ziyareti hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459