Zabıta ile demir toplayanlar arasında arbede

Çerkezköy’de metruk bir binanın yıkımı sırasında ortaya çıkan demir parçalarını almak isteyen roman vatandaşları ile Zabıta Memurları arasında arbede yaşandı.

Zabıta ile demir toplayanlar arasında arbede
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Öztrak Caddesi üzerindeki metruk bir binanın yıkımına başlandı. İş makinesi tarafından yıkılan binanın molozları kamyona yüklenirken, at arabasıyla buraya gelen bir grup roman vatandaşı ise enkazdan geriye kalan demir parçalarını almaya çalıştı.
Yıkım sırasında canlarını tehlikeye atarak demir parçalarının toplanmasına zabıta ekipleri izin vermedi. Bunun üzerine çıkan tartışmanın ardından arbede çıktı. Burada 3 zabıta memurunun yere düşen bir vatandaşa vurduğu görüldü. Arbede araya girenler tarafından sonlandırıldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
doğrucu davut
doğrucu davut - 13 ay Önce

başkan zabıtalarına azcık baksan diyorum,bu nedir böyle.zabıtanın vatandaşı dövme hakkı var mı yahu? çık biraz teftiş et personelini ne yapıyorlar ne ediyorlar diye.Zaten hep adamlarını doldurdun bari biraz bakıver.Bizim vergimizle zabıtalar neler yapıyor belediyeye ait araçlarla kendi menfaatlerini mi yapıyor az bakıver.Hadi bi zahmet....

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306