banner507

Adalet yürüyüşüne katıldılar

CHP Çerkezköy İlçe Teşkilatı üyeleri, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı ‘Adalet Yürüyüşü’nün Kocaeli’ndeki 20 kilometrelik etabına katıldı.

Adalet yürüyüşüne katıldılar
banner301

Çerkezköy Bakış - Yürüyüşün Kocaeli’deki 20 kilometrelik etabına CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar ve Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.
 

DESTEĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürümek için güzel bir gün diyerek başlattığı ve ilk gününden bu yana ilçe olarak destek verdiğimiz “Adalet Yürüyüşü”ne Çerkezköy'de yönetim kurulu üyelerimiz, Belediye Meclis Üyelerimiz, partililerimiz ile birlikte Tekirdağ örgütünün öncülüğünde Kocaeli-İstanbul arasındaki 20 Kilometrelik yürüyüşe eşlik ettik. Bundan sonra da desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.
 

banner287
ADALET BİR GÜN SİZE DE LAZIM OLACAK

Herkesin adalete, tarafsız yargıya ihtiyacının olduğunu belirten Camcı, “Bu adalet bir gün size de lazım olacak. Adalet yürüyüşü tüm Türkiye halkı içindir.  Bizi bir arada tutan adalet, demokrasi, insan hakları için, birlik ve beraberlik için hepimiz için yürüdük. Çocuklarımız tacize, tecavüze uğramasın, kızlarımız zorla evlendirilmesin, eğitim alsın kimse onları ayrı vagonlara bindirmesin diye yürüdük. İşçi kardeşlerimiz için, madencilerimiz için yürüdük" diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2017, 17:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çerkezköylü
Çerkezköylü - 1 yıl Önce

Sorun hurda zaten biz adalet ararken siz ortada yoktunuz sadece kendinize adalet arıyorsunuz ak partlili biri tutuklansa hemen hukukun üstünlüğüne saygı duyarsınız hiç bir hareketiniz samimi değil

Caner
Caner - 1 yıl Önce

Adalet yürüyerek bulunsaydı şimdi çoktan bulunmuştu. Bunların asıl derdi adalet değil bunu daha göremedik. Adalet hepimize lazım doğru ama yolda satmiyorlar ki herkes alsin.

bozkurt..
bozkurt.. - 1 yıl Önce

15 temmuzda nerdeydiniz chp..darbe sevici fetocu pkk yanlısısınız...özellikle çerkezköyün yerlileri...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493