banner507

Aileden haberlere yalanlama

Olağanüstü Kurultay çalışmaları kapsamandı gittiği Iğdır’da beyin kanaması geçiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan’ın hayatını kaybettiği iddiası ortaya atıldı. Oğlu Eren Bircan ise çıkan haberlere sitem etti.

Aileden haberlere yalanlama
banner301

Çerkezköy Bakış- CHP'de 24 Haziran seçimlerinden sonra başlayan kurultay talebi kapsamında Iğdır’da delegelerle bir araya gelen CHP Edirne milletvekili Erdin Bircan, kaldığı otelde yarı baygın halde bulunmuştu. Beyin kanaması geçirdiği belirlenen ve Iğdır Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Bircan ardından Ankara’daki İbni Sina Hastanesine sevk edilmişti.  
30 Temmuz tarihinden bu yana yoğun bakımda olan Bircan’ın öldüğü yönünde iddialar ortaya atıldı. Ancak bu iddialara oğlu ve yakın çalışma arkadaşlarından yalanlama oğlu. Oğlu Eren Bircan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Babam ile ilgili çıkan haberler asılsızdır. Durumun çok kritik olduğu gerçektir. Bu haberler ve paylaşımlar ailece hepimizi çok üzmüştür.” dedi.

banner287
CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu ise yaptığı açıklama ile iddiaları reddederek, “Çok değerli ağabeyim Milletvekilimiz Erdin Bircan halen yaşama mücadelesi vermektedir. Durumu kritiktir, ancak kamuoyunda ölümünün gerçekleştiğine dair asılsız haberler dolaşmaktadır. Dualarınızı esirgemeyin.” İfadelerine yer verdi.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2018, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493