Albayrak, Akay ve Mandalı da katıldı

CHP Yerel Yönetimler Birimi tarafından Ankara’da düzenlenen ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı da katıldı.

Albayrak, Akay ve Mandalı da katıldı
banner301

Çerkezköy Bakış - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, il ve ilçelerdeki çalışmaları hakkında bilgi almak ve 26-30 Ağustos tarihleri arasında Çanakkale'de düzenlenecek 'Adalet Kurultayı' ile ilgili değerlendirmeler yapmak üzere partisinin belediye başkanları ile Ankara’daki Bilkent Otel’de bir araya geldi.
Toplantıya Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı ve Tekirdağ’ın diğer ilçe Belediye Başkanları olmak üzere 228 CHP'li il ve ilçe belediye başkanı katıldı.

banner287
Toplantıda, belediyelerin mali durumları, Yerel Yönetimler Birimi çalışmaları, Yerel Yönetimlere Yönelik durum tespiti, Yerel Yönetimlerde Enerji Politikası ve Adalet Yürüyüşü sonrasında siyasal durum ele alındı.
Toplantıda görüşülen gündem maddelerinin ardından Belediye Başkanları ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu konuları değerlendirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2017, 16:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet bey
Mehmet bey - 1 yıl Önce

Vurgun cetesi aynı karede.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493