Avcılar görevi devraldı

CHP Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Çerkezköy Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Uğur Can Avcılar, İlçe Teşkilatında düzenlenen programda görevi Gençlik Kolları eski Başkanı Tansu Altınel’den devraldı.

Avcılar görevi devraldı
banner301
Çerkezköy Bakış - CHP İlçe teşkilatında düzenlenen devir teslim programına Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, CHP İlçe Başkanı Engin Camcı, CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca, Gençlik Kolları eski başkanı Tansu Altınel, CHP İlçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, Şarköy, Çorlu ve Süleymanpaşa ilçeleri gençlik kolları başkanları ve üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

“HAYIR İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

Devir teslim programında konuşan CHP İlçe Başkanı Engin Camcı “Tansu arkadaşımızın da görüşünü alarak böyle bir karar aldık. CHP Çerkezköy ilçe örgütü olarak kendisine ve yönetimdeki arkadaşlara görev sürelerince yapmış oldukları çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz. Yeni Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can arkadaşımıza ve yönetimine de yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” diye konuştu. Partinin geleceğinin gençler olduğunu belirten Camcı, “Ülkemiz, yarınlarımız ve sizlerin geleceği için çok çalışacağız. Hep beraber çok güçlü bir şekilde sahaya inip hayır için mücadele edeceğiz” dedi.

“TAZE KAN LAZIMDI”

Görevi teslim eden Gençlik Kolları eski Başkanı Tansu Altınel ise yaptığı konuşmada “Bunca zaman sonra görevi bırakmak zor fakat partiye taze kan lazımdı. Bayrağı Can kardeşime devretmekten memnunum. Her zaman yanında olmaya devam edeceğim. Yönetimine ve kendisine başarılar diliyorum.” diye konuştu.

banner287
AKAY TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ise yaptığı konuşmada “CHP Çerkezköy örgütünde bu birlikteliği görünce seviniyor, umutlanıyorum. Eski başkan yeni başkana medeni ve demokratik bir şekilde, örgüt bütünlüğü içerisinde bu görevi devrediyor. 4 yıllık süresi boyunca yaptığı çalışmalar için Tansu kardeşime ve yönetimine teşekkürlerimi sunuyorum. Görevi teslim alan yeni gençlik kolları başkanı Uğur Can Avcılar arkadaşımıza başarılar diliyorum.” dedi. Kendisinin de ilçe yönetimlerinde sorumluluklar aldığını belirten Akay, “Belediye başkanı olarak bu görevleri önemsiyorum. Örgütün tozunu yutmak, örgütün içerisinde mücadele ede ede hedeflere ulaşmaya çalışmak çok önemli.” dedi.

“GENÇLERİN MÜCADELESİ ÇOK ÖNEMLİ”

Referanduma 2 buçuk aylık süreç kaldığını söyleyen Akay, “Türkiye tarihinin belki de en önemli dönemeçlerinden birini yaşayacak. Referandum geleceğimiz açısından çok önemli dolayısıyla genç arkadaşlarımın, kadınlarımızın mücadelesi ülkemizin geleceği açısından verecekleri mücadele çok önemli. “ dedi.

“ÇERKEZKÖY’ÜN HEM SAHİBİ HEM SAVUNUCULARI OLACAĞIZ”

Gençlik kolları başkanlığını Tansu Altınel’den devralan CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar, 30 Ocak tarihinde CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına atamasının gerçekleştiğini belirterek, bu göreve layık görüldüğü için parti örgütüne teşekkür etti. Avcılar, “Çerkezköy’e ve Tekirdağ’a nasıl hizmet verebilir ne tür katkılarda bulunabiliriz konusunda çalışmalar yapacağız. Çerkezköy’ümüzün tüm sorunlarına gençler olarak parmak basacağız. Çerkezköy’ün hem sahibi hem savunucuları olacağız. Sözde değil eylemde olacağız ve halkımıza gerçekleri anlatacağız. Cumhuriyet Halk Partisinin altı oklu bayrağını en tepeye dikeceğiz.” İfadelerini kulandı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459