Avcılar güven tazeledi

CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Kongresinde mevcut başkan Uğur Can Avcılar güven tazeledi.

Avcılar güven tazeledi
banner301

Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Başkanlığı’nda yapılan ve mevcut başkan Uğur Can Avcılar’ın tek liste ile gittiği olağan kongrede ilk önce divan oluşturuldu. Ardından yapılan Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından faaliyet raporu okundu.

AVCILAR YENİDEN BAŞKAN

banner287
Seçime beyaz liste ile giren mevcut Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar, kullanılan 331 oyun tamamını alarak yeniden başkanlığa seçildi. Seçimin ardından kısa bir konuşma yapan CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar, “Tüm genç yoldaşlarıma seçime yoğun katılımdan dolayı teşekkür ediyorum. Çerkezköy’ü gençler güzelleştirecek sloganıyla çıktığımız bu yolda CHP bayrağını Çerkezköy’de dalgalandırmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız.” dedi.

AVCILAR’IN LİSTESİ
CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Uğur Can Avcılar’ın asil yönetim kurulu listesinde şu isimler yer aldı: Okan Ermeğan, Emre Büyük, Çetin Akyıldız, Mustafa Sever, Yalçın Çakır, Ulaş Polat, Olgun Aydemir, Buse Özer, Buse Çiftçi, Gamze Akkurt, Elif Buzkuş, Aslı Şahinkaya, Sinan Sağlam ve Fırat Akdemir.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493