Camcı: Özlem ve minnetle anıyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve Yönetimi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Camcı: Özlem ve minnetle anıyoruz
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve Yönetimi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Camcı mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem ve minnetle andıklarını söyleyerek “Yaşadığı çağı aşarak geleceğe ışık tutan, yüzyıla değil, bin yıla damgasını vuran Büyük Önder Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacaktır.” dedi.

MESAJ YAYIMLADI

Engin Camcı, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında  "Kurtuluş Savaşı’nın başkomutanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin, mensubu olduğum Cumhuriyet Halk Partisi’nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü aramızdan ayrılışının 78. yılında özlem ve minnetle bir kez daha anıyoruz. Bir 10 Kasım’da daha Atatürk’ü kaybetmenin hüznünü yaşarken; bize bıraktığı çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşamanın gururunu taşıyoruz” dedi.

“ÖZLEM VE MİNNETLE ANIYORUZ”

banner287
Başkan Engin Camcı yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi: “Bilgili, barış yanlısı, hoşgörülü oluşuyla tüm milletin saygı duyduğu örnek bir kişilik olan Atatürk, yüzyıllar boyunca cesaret edilemeyen dönüşümler gerçekleştirerek ekonomik, siyasal, sosyal alanda köklü devrimler yapmıştır. Bu değişimler asla kolay olmamış, milleti için canını ortaya koymaktan çekinmemiştir. Atatürk, ülkesi ve milleti için yapmış olduğu değişim hareketleriyle dünyayı derinden etkilemiş, ulusumuza olduğu kadar insanlığa da mal olmuştur. O, ölümüne kadar yaşamının her evresinde hep geleceği düşünerek ileriye bakmış, geçmişe takılıp kalmanın geleceği kurtarmayacağını bilerek, gelecekle ilgili planlar yaparak kararlar almıştır.

“SONSUZA KADAR YAŞATACAĞIZ”

İşte bu sebeplerden dolayı yaşadığı çağı aşarak geleceğe ışık tutan, yüzyıla değil, bin yıla damgasını vuran Büyük Önder Atatürk, sonsuza kadar gönlümüzde yaşayacak. Fikirleri, ilke ve devrimleri ile hala yol göstermeye devam ediyor. Cumhuriyet'in yılmaz bekçileri olarak, bize emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza kadar yaşatacağız.  Kalbimizdeki Türkiye Cumhuriyeti ve Atatürk sevgisi sonsuza kadar sürecektir. En büyük eserim dediği Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır.

“MİNNET DUYGULARI İLE ANIYORUZ”

Milletimizin en karanlık günlerinde bile asla umutsuzluğa kapılmayarak Milli Mücadele ruhunu ulusumuza aşılayan, emperyalist güçlere ve işgal kuvvetlerine diz çöktürerek tarihin yazgısını değiştiren, Bağımsızlık Savaşımızın Önderi, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu, Aydınlık Türkiye'nin sembolü, düşünce ve Devlet Adamı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 78. yılında saygı, sevgi, özlem ve minnet duyguları ile anıyor, arıyoruz"

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459