Camcı: Tek devlet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, geçmiş dönem AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan'ın bir televizyon programındaki “Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır” sözlerine ilişkin bir basın açıklaması yayınladı.

Camcı: Tek devlet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti
banner301

Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Geçmiş dönem AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi ve Sivil Dayanışma Platformu Başkanı Ayhan Oğan geçtiğimiz günlerde ‘Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz’ söylemi ile şuursuzca bir açıklama yapmıştır. Türkiye Cumhuriyeti bu tarz söylemler ile yıpratılmaya çalışılıyor fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Son günlerde Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e ve Türkiye Cumhuriyeti’ne yapılan saldırılar artmaktadır. Şehitlerin kanıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti'nin temeli sağlamdır. Sarsılmaya ve içine sızılmaya çalışılabilir ama yıkılamaz. Günü geldiğinde kendisine musallat olmaya çalışanları içinden de üstünden de atmasını bilir.
 

banner287
TEK BİR KURUCU VARDIR

Paralel devlet kurmaya çalışanların sonu ne olduysa yeni bir devlet kurma hayalinde olanların sonu da aynı olacaktır. Tek bir devlet vardır o da Türkiye Cumhuriyeti. Tek bir kurucu vardır o da Mustafa Kemal Atatürk”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
vatansever
vatansever - 1 yıl Önce

Yeni bir devlet kurma kelimesi ne kadar yanlış kabul ediliyorsa, devleti bölüp kürdistan kurma hayaliyle yanıp tutuşanlarla kol kola girip adalet arayanların hareketleri o kadar yanlıştır. Aynı açıklamaları duymak isteriz...!

Hanifi
Hanifi - 1 yıl Önce

Yeni bir devlet kuruyoruz derken
Artık kaset ile şantaj ile kimselere iş yaptırılmayacak
Muhalefet dahi olsa şantaja maruz kalmayacak
İçeriye sızmış hain şerefsiz ve şantaj cilarin tasfiye edilmesi
Bir kaset ile liderlerin değişilmeyecegi bir Türkiye demiş
Ama siz yine lafı tersten anlayıp Atamız Mustafa Kemal Atatürk kadar degmisiniz

Vatandaş
Vatandaş - 1 yıl Önce

Saldırıların kimin ve kimler tarafından desteklenerek yapıldığıma bakmadan konuşuyorsun, azıcık gündemi takip ette bilgi sahibi ol. Senin genel başkanının Alman dostlarının tezgahladığından haberdar olmaman mümkün değil.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493