CHP Çerkezköy İlçe Kongresinde yumruklar konuştu

CHP Çerkezköy İlçe Kongresinde yumruklar konuştu. Araya polis girdi ve kavga büyümeden önlendi. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ise kürsüye çıkarak gerginlik çıkartanlara sert tepki gösterdi.

banner301

Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde düzenlenen CHP Çerkezköy İlçe Kongresi öncese gerginlik yaşandı. Henüz belirlenemeyen bir nedenle partililer tartıştı. Tartışma, ardından yumruklu kavgaya dönüştü ve bazı partililerin yere düştüğü görüldü. Bunun üzerine araya polis girdi ve kavgayı ayırdı.
Yaşanan gerginlik üzerine kürsüye çıkarak mikrofonu eline alan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Buraya ilçe kongresi yapmak için geldiniz. Niçin geldiğinizi şaşırmayın.   Derdi olan, hesabı olan kim varsa dışarı çıksın. Başka hesap için buraya gelen arkadaş varsa kongre dışında hesabını görsün. Emniyetteki arkadaşları da bir zahmet bu görevce davet ediyorum.”diyerek sert tepki gösterdi.

banner287
Kongreyi izlemeye ise AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve yönetim kurulu üyeleri ile MHP İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz ile yönetim kurulu üyeleri de davet üzerine katıldı. Yaşanan kavganın üzerinden AK Partililer ve MHP'liler salondan ayrıldı.   
Gerginliğin sona ermesinin ardından kongreye geçildi. Kongre devam ediyor.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2017, 19:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ce/ha/pes
Ce/ha/pes - 1 yıl Önce

Kendi kendisiyle bile kavgalılar..bunlardan ülkeye ne hayır gelir...

Vatantaş
Vatantaş - 1 yıl Önce

Millet vekiline üstelikte bayan birine ağza alınmayacak küfürler edilecek küfür eden kongrede vekilin karşısında oturacak ve belediye başkanları ve il başkanı tarafından korunacak. Ayıp ayıptır

Kemal Yetkin
Kemal Yetkin - 1 yıl Önce

Başkan sahnede.Çevresinde korumalar.İlginç

Çerkezköylü
Çerkezköylü - 1 yıl Önce

Bunu haber yaptin da ne oldu cerkezkoy bakış !

cerkezli
cerkezli - 1 yıl Önce

yasasin chp iyi varsiniz

Halk
Halk - 1 yıl Önce

Parayı paylaşamadılar belli ihale zamanı ya

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493