CHP İlçe Gençlik Kolları göreve hazır

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Tansu Altınel başkanlığında oluşturuldu. Yapılan basın toplantıyla CHP İlçe Gençlik Kolları Yönetimi tanıtılırken yeni yönetim ‘Bilinçli bir gençlik parolasıyla Çerkezköy’e hizmet edeceğiz.’ mesajını verdi.

CHP İlçe Gençlik Kolları göreve hazır
banner301
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nda önceki gün düzenlenen basın toplantısında İlçe Gençlik Kolları yönetimi tanıtıldı.
İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIGINA ALTINEL ATANDI
Tansu Altınel başkanlığında oluşturulan CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Yönetiminde Örgüt ve Örgütlemeden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Erkan Karaburun, Sivil Toplum Kuruluşları, Sendikalar ve Odalardan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Aylin Ülger, Sosyal ve Kültürel Etkinliklerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Özgür Güven, Basın-Yayından Sorumlu Başkan Yardımcılığına Tolga Özcan, İdari ve Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Gülşah Yurtsal, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Barış Sönmez, Parti İçi Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Volkan Ertuğrul, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Emine Elçin Dalgıç, Tanıtım ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Görkem Kırmızıgül, İnsan Hakları ve Ayrımcılıktan Sorumlu Başkan Yardımcılığına Murat Sayan, Üniversitelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına Ozan Kozan, CHP Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Sekreterliğine ise Nursu Çakır getirildi.  Aykut Doyran, Aysun Kurt, Meltem Biryol ile Ufuk Tanyeri İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri olarak görev yapacak.
“EN BÜYÜK REHBER MUSTAFA KEMAL’’
Yapılan açıklamada yeni yönetimin Mustafa Kemal Atatürk’ün ulusal egemenlik ilkesi çerçevesinde siyasal kararlara, gençlerin de talep, öneri ve şikâyetleriyle katılabilmesi için ellerinden gelen demokratik mücadeleyi yapmak üzere kurulduğu belirtilerek “Gençlerin popüler kültüre bağımlı şekilde tüketici konuma sürüklendiği ve siyasetten ciddi şekilde uzaklaştığı gözlemlenmektedir. Bunun yanında gençler kendi doğrularını ortaya koyamayacak şekilde itibarsızlaştırılmaktadır.” denildi.
banner287
“ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ’’
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Çerkezköy’de sesini gür bir şekilde duyurmayı, doğruları göstermeyi ve gençlerin isteklerinin, geleceğinin ve umutlarının sözcüsü olmayı kendisine ilke edinen gençlik kollarımız ilçede gençlerin düşüncelerine ayna tutacaktır. Sadece bu düşünceleri yansıtarak değil sorunlara çözüm arayarak ta üzerine düşen görevi yerine getirecektir. Çerkezköy’de yaşayan tüm gençlerin geleceğini düşünerek sosyal sorumluluk anlayışı ile hareket edeceğiz. Gençlere istihdam olanağı, sosyal güvence desteği, gençlik ve kültür merkezleri, gençlere yurt desteği, sağlıklı bir gelecek, uyuşturucu tuzaklarının kurutulması başlıkları altında projeler üreteceğiz.”


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 15:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
seçkin karakoç
seçkin karakoç - 6 yıl Önce

umarm çıktığnz bu yolda ak parti gençlik kolları sizin için iyi bir referns olur arkadaşlr amaç millete hizmetse el ele vermenin hiç bir olumsz yanı yoktr biz ak parti gençlik kolları olark bu düşüncelrdyz umarz sizlerde bu düşüncelerle hareket eder çıktığnz bu yolda muafak olrsnz allah yardmcnz olsn

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306