CHP'li kadınlar aşure dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafından Muharrem Ayı dolayısıyla aşure dağıtımı programı düzenlendi.

CHP'li kadınlar aşure dağıttı
banner301
Çerkezköy Bakış - CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Yönetimi, Muharrem Ayı dolayısıyla parti binasında aşure dağıttı. Aşure programına CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Binali Etyemez ve Yüksel Sevil ile Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın eşi Güliz Akay ve annesi Necla Akay da katıldı.

50 KİLO AŞURE DAĞITILDI

banner287
Parti binasında düzenlenen programa CHP Çerkezköy İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Yüksel Sevil ile Binali Etyemez, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın annesi Necla Akay ve eşi Güliz Akay ile partililer katıldı. İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafından hazırlanan 50 kilo aşure partililere ikram edildi.

ASIRLARDIR SÜREGELEN BİR GELENEK

Muharrem Ayı’nın önemine dikkat çeken CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Alaca, “Aşure İslam dünyasında asırlardır süregelen bir gelenek. Bu tür etkinlikler yaparak toplumumuza bu geleneği unutturmamak için Kadın Kolları olarak bu geleneği beraberce yaşatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Herkesin Muharrem ayını kutluyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459