CHP referandum çalışmalarına başladı

CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetim kurulu üyeleri mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırladı.

CHP referandum çalışmalarına başladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Yıldırım Beyazıt, Gazi Osman Paşa, Fatih, Fevzipaşa, Bağlık, İstasyon, Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal Paşa, Kızılpınar, Veliköy mahallelerinin muhtarlarının katıldığı kahvaltıda CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetim kurulu üyeleri kendilerini tanıttı.

“PARTİ ROZETEMİZİ ÇIKARACAĞIZ”

Muhtarların her kesimden, her görüşten insanlarla birebir diyalog halinde olduklarını belirten Camcı, CHP teşkilatı olarak referandum çalışmalarına ilk olarak muhtarlarla görüşerek başladıklarını ifade etti. Referandum çalışmalarında genel merkezin almış olduğu karar doğrultusunda parti rozetlerini çıkaracaklarını söyleyen Camcı, “Bu kişi ve parti meselesi değil. Bu mesele halkın, memleketin, geleceğimizin meselesidir.” dedi. 

banner287
“TEK TEK ANLATACAĞIZ”

Anayasa değişikliğinin neler getirip neler götüreceğini, tüm maddeleri ile tek tek insanlara anlatacaklarını ifade eden Camcı,gelecek olan sistemle tüm yetkilerin tek bir elde toplanacağını iddia etti. Camcı, “Dünyada tüm yetkilerin tek bir kişiye verildiği ülke yok ki ayakta kalsın. Bu sistem ile başkan olacak kişi vekilleri, bakanları, yargı mensuplarını, rektörleri kendisi seçecek. Bir hata yaparsa hesap soracak makam olmayacak. Gelecek olan sistem 94 yıllık demokrasimizin tek çırpıda ayaklar altına alınmasıdır.” diye konuştu.

“HAYIR DİYECEĞİZ”

Referandumda evet oyu kullanacak olanların neden evet dediklerini anlatamadığını ifade eden Camcı, “Bizler tek tek kapı kapı gezip tüm maddeleri açıklayacağız.” dedi. Anayasa değişikliği olması halinde neler olacaklarını maddeler halinde açıklayan Camcı, sahaya inip aydınlatıcı kısa ve öz cümlelerle neden hayır dediğimizi insanlara anlatacağız.” dedi. Suriye, Libya, Kuzey Kore gibi ülkelerde var olan sistemin getirilmek istendiğini iddia eden CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı, “Yarınlarımız Irak, Suriye gibi olmasın diye,çocuklarımız aydınlık bir gelecekte yaşasınlar diye hayır diyeceğiz” diye konuştu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selami
Selami - 1 yıl Önce

Hdp de referandum çalışmalarına başladı, hem de sizinle aynı fikri savunuyorlar.
Nasıl bir duygu tadıyorsunuz şuan PKK sevicilerle aynı şeyi savunmaktan.

??
?? @Selami - 1 yıl Önce

Pkk nin referandumda evet yada hayır demesi nedir? ülkeyi 15 senedir siz yönetiyorsunuz ne zaman pkk ye referandumda oy hakkı verdiniz be? bari bunu söylertken utanın yahu pkk nasıl evet yada hayır diyebiliyormuş? ne hakkı var pkk nin bu ülkenin anayasasını oylamada? birde marifetmiş gibi söylüyorsunuz utanın biraz.

bilgisizlik ne acı
bilgisizlik ne acı @Selami - 1 yıl Önce

pkk ile görüşen haburda mahkeme kuran kim be kardeşim

Nilgün
Nilgün - 1 yıl Önce

Hayır diyenler aynı safta ( Hdp Chp Dhkpc Tkp ve Dağdaki Pkk)

zavallılar!
zavallılar! @Nilgün - 1 yıl Önce

İşin acı tarafı bu teröristlere evet hayır dedirtmeniz. Ulan bu ülkenin anayasasını nasıl teröriste oylatırsınız? terörist ne zaman oy sahibi olduda pkk ye hayır dediler diyebiliyorsunuz? bu ülkeyi pkk mi yönetiyor utanın be...

Yalancısınız.
Yalancısınız. - 1 yıl Önce

Yetkiler tekbir elde toplanıyor yaygarası çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Yetkiler İnönüdeyken sorun yoktu değilmi..
Milleti yalanlarınızla kandıramayacak ve her sandıkta olduğu gibi bu sandıkta da millet sizi sandığa gömecek.

zavallı
zavallı @Yalancısınız. - 1 yıl Önce

Bre zavallı, burda anayasa oylaması var sandığa gömme falan filan ülkenin durumundan haberi olmayan zavallının yazacağı anca bu olur. burda partiler değil anayasa oylanıyor aklınıza kafanıza dank etsin artık.

Neriman Kul
Neriman Kul - 1 yıl Önce

Halk Partisi ama halkının yanında hiçbirzaman olmayan parti CHP.
Milletin yararına olan işlere hayır der,kendi yararlarına olacak işlerde evet diyen CHP.

Muhammet SAKA
Muhammet SAKA - 1 yıl Önce

Parti rozetinizi çıkarsanız da biz sizi tanır ve gereken cevabı hem kapımıza geldiğinizde hemde sandığa gittiğimizde veririz.
Eski Türkiye'nin ses çıkarmayan vatandaşları olmayacağız..

SÜLEYMAN
SÜLEYMAN - 1 yıl Önce

MUHTARLARA NE SOYLEDİNİZ? HDPKK VE DİĞER BÜTÜN TERÖR ÖRGÜTLERİ İLE BİR OLDUK TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN DAHA FAZLA GELİŞMESİNİ ÖNLEYİP GERİYE GÖTÜRECEĞİZ SİZDE BİZE YARDIMCI OLUNMU DEDİNİZ...

??
?? @SÜLEYMAN - 1 yıl Önce

hdp yi meclise taşıyan köşkte anayasa mutabakatı okuyan, aponun imralıdan yolladıoğı mektupları mecliste okutan, apoyla görüşsünler dişye hdp li vekilleri özel yatlarla imralıya taşıyan osloda haburda pkk lilerle kolkola giren hdplileri alkışlayan chp miydi sahi?


SIRADAKİ HABER

banner265

banner306